Indrė Burlinskaitė pasidalino pavydėtinas kūno formas išryškinančiomis asmenukėmis

Indrė Burlinskaitė / „Instagram“ nuotr.
Indrė Burlinskaitė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-14 22:16
AA

Savo kūno formas nuolat puoselėjanti Indrė Burlinskaitė turi kuo pasigirti. Standus pilvo presas, putli krūtinė ir riestas užpakaliukas – tokios figūros jai pavydėti galėtų ne viena moteris.

Dailias grupės „Kitokios“ narės formas įvertina ir vyrai – komplimentų dėl nepriekaištingos figūros Indrė sulaukia kone kasdien.

Akivaizdu, kad dėmesys ir pagyros Indrei patinka. O kam nepatiktų? Socialiniuose tinkluose ji dalijasi nuotraukomis su bikiniu, iš sporto klubo, šokių aikštelės.

Indrė nevengia figūrą pabrėžiančių drabužių – esą turint gražias kojas ir dailią krūtinę nėra reikalo slėpti kūno po penkiais drabužių sluoksniais.

Indrė Burlinskaitė / „Instagram“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Trys Indrės Burlinskaitės patarimai norint turėti riestą užpakaliuką

Sveika gyvensena besidominti Indrė žavisi ir lengvuoju kultūrizmu. Tiesa, kol kas pati varžyboms intensyviai nesiruošia, galbūt dalyvaus ateityje.

Kad sportas ir subalansuota mityba duoda teigiamų rezultatų žiūrint į Indrę – akivaizdu. Šeštadienio vakarą mergina socialinėje erdvėje pasidalino gundančiomis asmenukėmis. Vienoje jų Indrė apsitempusi glaustinukę pozuoja prieš veidrodį, kitoje – sėdinti ant gimnastikos kamuolio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naktiniame klube šėlusios Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva viliojo įspūdingomis iškirptėmis