Indrė Kavaliauskaitė – apie švenčių periodą: „Nevargina nei dovanų rinkimas, net spūstys mieste“

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-29 14:23
AA

Televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė Kalėdas į savo namus įsileidžia anksti – eglutę puošia dar lapkritį. Jos nevargina ir jokia kalėdinių dovanų karštinė ir šventiniu periodu atsirandančios spūstys miestuose. 

„Man Kalėdos ir šis tarpšventinis laikotarpis nėra vien bėgimas, manau, kad moku pasidžiaugti šventėmis. Kalėdų nuotaikomis pradedu gyventi labai anksti. Pas mus eglutė stovi jau nuo lapkričio mėnesio, kad tik kuo ilgiau galima būtų pasidžiaugti tomis švieselėmis, kad tik kuo ilgiau galima būtų kurti tą pasaką. Visos šventės turi didesnę prasmę, kai aplink vaikai. Kurti Kalėdų stebuklą vaikams kur kas smagiau nei gauti dovanas. Kalėdos apie šeimą ir niekur aš nebėgu šiuo periodu.

Žinoma, darbo labai daug, bet Kalėdas pajusti moku, nevargina nei dovanų rinkimas, net nepykdo tie kamščiai mieste“, – apie magišką laiką su šeima kalba TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė ir priduria laukianti pirmo Naujųjų metų vakaro, nes šiais metais drauge su aktoriumi Simonu Storpirščiu vėl galės džiuginti žiūrovus jubiliejiniame BTV „Muzikinės kaukės“ sezone.

„Mano draugės yra „Muzikinės kaukės“ gerbėjos. Todėl kai pasakiau, kad bus dešimtasis sezonas jos labai apsidžiaugė. Labai smagu, nes šis sezonas yra ypatingas ir jis bus visai kitoks. Visi dalyviai yra labai talentingi ir pirmos laidos filmavime aš aikčiojau daugybę kartų. Visi dalyviai atėjo dirbti visu pajėgumu ir jau nuo pirmos laidos pasirodymai stebins net visko mačiusius. Aš net nebežinau, ko galima tikėtis tolimesnėse laidose“, – pasakoja garsi moteris.

„Muzikinė kaukė“ / LNK nuotr.

Nors Indrė Kavaliauskaitė nėra televizijos naujokė, bet pripažįsta, kad nesvarbu kiek laidų ar renginių būtum vedęs, prieš kiekvieną išėjimą į sceną jaudulys išlieka toks pats.

„Aš prieš kiekvieną laidą pasiruošiu, visada paklausau, ką dalyviai atliks. Didžiulis malonumas yra ne tik galutinis pasirodymas, kurį mato žiūrovas, o galimybė prisiliesti prie kiekvieno dalyvio pasiruošimo. Man labai patinka kalbinti dalyvius prieš lipant į liftą ir sužinoti, kaip jie ruošėsi. Smagu vis artimiau susidraugauti, sužinoti, kiek iš tiesų prakaito buvo išlieta, kad žiūrovas pamatytų tą galutinį kelių minučių rezultatą. Aš laiminga, kad galiu dalyvauti ne tik toje vyšnioje ant torto, bet ir prie jų sunkaus darbo“, – emocijų neslepia Indrė.

„Gaila, kad žiūrovas nemato, kas vyksta užkulisiuose ir nejaučia tų emocijų. „Muzikinėje kaukėje“ visiškai nesijaučia konkurencijos ar varžymosi. Atvirkščiai, ore tvyro bendrystė. Visi išgyvena vienas dėl kito ir repeticijų metu padeda vienas kitam. Aišku, artėjant finalui visi pradės skaičiuoti savo balus ir galbūt įsijungs azartas, bet kol kas visi yra tarsi viena šeima“, – džiaugiasi garsi moteris ir visiems linki Naujais metais pajusti tokią bendrystę, kuri yra juntama „Muzikinės kaukės“ užkulisiuose.

„Manau, kad visi turime ko pasimokyti iš šių metų dalyvių ir vietoje to, kad teistume ar kritikuotume, dažniau paklaustume vienas kito – kuo galiu padėti?“ – sako Indrė.

„Muzikinė kaukė“ / LNK nuotr.

Pirmąjį Naujųjų metų vakarą startuoja dešimtasis, jubiliejinis „Muzikinės kaukės“ sezonas. Šiais metais visus stebins naujas dalyvių dešimtukas: grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė–Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistė Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys duetas „Zygga“, kurį sudaro Žygis ir Gabija. Kiekvienam jų teks nelengva užduotis – įkūnyti garsiausius pasaulio ir Lietuvos atlikėjus. Todėl nenuostabu, kad kai kuriuos dalyvius pasiryžti tokiai avantiūrai laidos kūrybinei grupei teko įkalbinėti ne vienerius metus.

„Muzikinė kaukė“ – sausio 1 d., 19.30 val., per BTV televiziją.