Indrė Kavaliauskaitė – apie vedėjos amplua bei šventinį laikotarpį

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė/Organizatorių nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-11 10:27
AA

Nors Kalėdų laikotarpis – susikaupimo ir ramybės metas, bet tuo pat metu reikalauja ir didelio pasiruošimo. Žinomiems žmonėms šis laikas ypač užimtas ir darbingas. BTV projekto „Muzikinė kaukė“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė tikina, kad šiuo metu darbų daug, bet, jei yra noro, galima viską suspėti. „Periodas gerokai įtemptas, bet tik gerąja prasme, kuo labiau esi užsiėmęs, tuo daugiau padarai“, – sako ji.

„Muzikinės kaukės“ projektui įpusėjus, Indrė neslepia susižavėjimo. „Projektas jau padovanojo ypatingą jausmą – pasididžiavimą talentais, kuriuos turime Lietuvoje“, – pasakoja ji. Indrė atskleidžia, kad pajuto šio projekto išskirtinumą. „Visi žmonės stengiasi būti geriausiais ir juk labiausiai vertinamas buvimas savimi, o „Muzikinėje kaukėje“, priešingai, kaip tik reikia šiek tiek pamiršti save, savo manieras, tembrą. Manau, tam reikia kur kas daugiau pastangų. Smagu, kad kai kurie įsikūnijimai paliečia ir sujaudina šimtus žmonių“, – sako ji.

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė/Organizatorių nuotr.

Indrė pasakoja gaunanti žinučių nuo projekto gerbėjų, kurie palaiko ne tik ją, bet ir dalyvius. „Skaitau po laidų man atsiųstas žinutes ir visada šypsausi. Smagu, kad žiūrovai dažnai jaučiasi taip pat sujaudinti“, – pasakoja ji. Žavioji laidos vedėja juokauja, kad džiaugiasi nesanti komisijos nare, nes rašyti balus būtų per daug sunku. „Galiu visus dalyvius girti ir džiaugtis kiekvienu pasirodymu vienodai. Visi dešimt vis dar yra mano mėgstamiausi!“.

Nors projekto gerbėjai jau išvydo šešias pilnas  netikėtumų ir puikių įsikūnijimų laidas, bet sezono lyderis vis dar neaiškus. Visi dešimt dalyvių kaupia taškus, kuriuos skiria vieni kitiems ir komisija bei kaunasi dėl kelialapio į finalą, jame – tik keturios vietos.

Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis / Organizatorių nuotr.

Susumavus dvylikos laidų rezultatus paaiškės, kurie keturi laimingieji keliaus į tiesioginį BTV įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ finalą. Finale turėsite progą išvysti visus dešimt dalyvių, dėl laimėtojo vardo besikaunantį ketvertuką, kuris atliks po dvi dainas ir likusiuosius, kurie bus suskirstyti į duetus ir atliks garsių Lietuvos ir viso pasaulio atlikėjų dainas.

Tiesioginės transliacijos metu komisija sprendimo nebepriims, nugalėtoją rinks žiūrovai, balsuodami tiesioginio eterio metu. Intriga, kas pateks į finalą, išliks iki dvyliktos laidos, jos pabaigoje laidos vedėjai, žavingoji Indrė Kavaliauskaitė ir aktorius Simonas Storpirštis, paskelbs laiminguosius.