Indrė Kavaliauskaite atskleidė, kaip „Kaukėse“ ją išdūrinėjo draugės: „Jos puikiai mėtė pėdas"

Indrė Kavaliauskaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-19 14:05
AA

„Žmonės man nuolat rašo savo spėjimus socialiniuose tinkluose. Manau, stebėti projektą prie TV ekranų yra lengviau. Filmavimų metu viskas keičiasi taip greitai, filmuodavome kelias laidas iš eilės, vos spėji įsijausti, jau viskas baigiasi, tuomet nėra laiko susivokti ir jau nauja laida“, – patirtimi slaptame televizijos šou „Kaukės“ dalinosi Indrė Kavaliauskaitė.

Šio sekmadienio visi laukė net sulaikę kvapą. Net vienuolika savaičių jūs negalėjote ramiai miegoti, valgyti ar dirbti, nes kiekvieną iš jūsų buvo užvaldžiusi viena vienintelė mintis – kas slepiasi po kauke?

Iki finalo likus vos vienam žingsniui, deja, bet komisijos sprendimu buvo nuimta vieno iš favoritų laikyto, Ąžuolo, kaukė. Po ja slėpėsi visiems puikiai žinomas scenos grandas Edmundas Kučinskas.

Edmundas Kučinskas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Per savo karjerą esu dalyvavęs daugybėje projektų. Tačiau galiu pasakyti, kad niekur nesijaučiau taip komfortiškai kaip dalyvaudamas „Kaukėse“. Ir man labai patiko dainuoti po Ąžuolo kauke. Kartais gyvenime, mes, žinomi atlikėjai, žinomi žmonės norime pasislėpti po kepure, kad mūsų niekas nepažintų.

Žinoma, mes siekiame būti atpažįstamais, bet kartais pavargsti nuo to dėmesio. Todėl buvimas po šia kauke man leido išskristi iš savęs, pabūti kažkuo kitu, ne Edmundu Kučinsku“, – tuomet  džiaugėsi Edmundas Kučinskas.

Indrė Kavaliauskaitė

„Kaukės“ jau antrus metus iš eilės atneša labai daug spalvų į kiekvienus namus. Neliūdžiu, kad baigėsi, džiaugiuosi, kad buvo ir kad buvo taip linksma, kad skambėjo tiek gražių dainų ir kad dalyvavo tokios spalvingos ir talentingos asmenybės“, – komisijos kėde džiaugėsi Indrė.

Nors Indrę Kavaliauskaitę galima būtų tituluoti ne tik smalsiausia komisijos nare, bet ir geriausia detektyve, vis dėlto netikėtumų išvengti nepavyko net jai.

Devintoji šou „Kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Iš tiesų netikėčiausia man buvo dvi mano bičiulės: Daina Bosas ir Karolina Meschino. Supratau, kad jos gerai mane pažįsta. Žinodamos, kad tikrai filmavimų metu patikrinsiu jų socialinius tinklus ir pasižiūrėsiu, ką veikia, jei man kils įtarimas (o jis daug kartų kilo), jos tikrai puikiai sumėtė pėdas.

Daina kėlė vaizdus iš Pajūrio, Kauno, prieš lipdama į sceną paskutinį kartą spėjo įkelti video, kad yra autostradoje. Karolina sekundę prieš lipdama į sceną pasidalino vaizdais iš savo ofiso. Žinodama jų užimtumą, bei nuolat kalbėdama apie tai, ką ir kada veikia, tiesiog neleidau sau galvoti, kad ten gali būti jos.

Devintoji šou „Kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Ta paslaptis ir jos slėpimas taip įtraukia, kad dalyviai tikrai pasistengia ne tik scenoje pasislėpti, bet ir už jos ribų išmėtyti pėdas taip, kad tikrai apsuktų bent jau komisijai galvas. Žinau, kad Dainą gerbėjai išgirdo gana greitai, bet patikėkite, kai filmavimai trunka kelias dienas iš eilės, viskas vyksta labai greitai – savo galvoje tiesiog atmeti tam tikrus žmones, nes manai, kad žinai, jog jie čia būti tiesiog negali“, –  įspūdžiais dalinosi garsi moteris ir priduria, kad išvydusi savo gerą bičiulę verslininkę Dainą Bosas, negalėjo patikėti savo akimis.

Laida „Kaukės“ / LNK nuotr.

„Netikėjau, su ja kaip tik turėjome diskusiją apie vieną laidą, į kurią ją kvietė filmuotis ir ji tiek išgyveno, kad televizija jai nedrąsu. Nuoširdžiai nebūčiau patikėjus, kad laidos kūrėjai ją įkalbės tokiai avantiūrai. Džiaugiuosi, kad jiems pavyko – Drugelis padovanojo visiems labai gražių pasirodymų ir dainų“, – sakė Indrė.

Indrė Kavaliauskaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Indrė Kavaliauskaitė prisipažįsta laukianti finalo kai paaiškės Mėnulis, Superherojus ar Avinas nugalės šiame projekte. Maža to, šio sezono naujiena tapo ir tai, kad finale nugalėtoją išrinks žiūrovai balsuodami trumposiomis žinutėmis ir komisija neturės lemiamo balso.

Fotogalerija:

Devintoji šou „Kaukės“ laida (29 nuotr.)
+23

„Mano akimis, šiame projekte nėra pralaimėtojų. Laimėtojai visi išdrįsę ir mus pradžiuginę savo drąsa ir talentu. O kada nuimame kurią kaukę – kartais tai „atspėjimo„ klausimas, kartais smalsumo. Sulaukiau žinučių ne tik dėl Ąžuolo, bet ir dėl Varlės. Gera žinia žiūrovams, kad dabar galės spręsti jie, labai laukiu pamatyti, ką laimėtoju išrinks žiūrovai! O kas, mano akimis, vertas nugalėtojo titulo slapčiausiame projekte pasiliksiu sau bent vieną paslaptį“, – sakė Indrė.

„Kaukės“ – sekmadienį, 19.30 val. per LNK televiziją.