Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pasidalijo įkvepiančia istorija, kaip gyvenime siekė savo tikslų

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-11 16:54
AA

Ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksta įspūdingiausias tobulėjimo ir geros energijos festivalis jaunimui „Vibelift“. Jau trečius metus iš eilės organizuojamas renginys subūrė gausybę žymių pranešėjų, muzikos atlikėjų, influencerių ir jaunimo lyderių. Viena jų – televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Aš buvau žiauriai „teisingas“ vaikas. Mokiausi idealiai. Galvojau, kad viskas, kas yra svarbiausia gyvenime – įvairiausi diplomai. Buvau toks prasmingas vaikas savo tėvams! O gavosi taip, kad nė vieno to diplomo su savimi dabar nebeturiu, net gimimo liudijimo“, – pradėdama pasakojimą intrigavo I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Dalyvavau visuose renginiuose, konkursuose, olimpiadose. Tapau Lietuvos pramoginių šokių čempione, visame pasaulyje buvau ketvirta. Vėliau, kuomet patyriau sunkią traumą ir palikau profesionalų sportą, išsilaikiau ralio licenziją, dalyvavau žiedinėse varžybose“, – negirdėtas karjeros detales atskleidė Indrė.

„Nors esu iš gydytojų giminės, mano tėvai buvo labai humaniški, jie sakė: „Gali būti kuo tik nori, tau nebūtina būti gydytoja. Dar gali būti teisininke“. Būtent ten ir įstojau, apsigyniau teisės magistrą“, – prisimena žinoma moteris.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Po baigimo įsidarbinau valstybinėje įmonėje. Turėjau 45 min. pietų pertraukai. Prisimenu dieną, kai reikėjo pasirašyti sutartį dirbti pilkame pastate Gedimino prospekte, o aš paskambinau vadovui ir pasakiau, kad neateisiu dirbti. Visi dokumentai liko pas juos“, – dabar juokiasi Indrė, nors tą dieną atrodė, kad nebežino, ką nori gyvenime veikti.

„Atrodė, kad atsidūriau toje padėtyje, kur nėra išeities. Svarbu, kad neieškotumėte išeities. Kai jau atsiras išeitis – nebesinorės niekur išeiti. Tuomet įsidarbinau reklamos agentūroje. Tais metais vos išgyvenau, su drauge nuomojome butą ir kartu išlaikėme vieną automobilį, benzinui iki darbo nuvažiuoti vos užteko. Staiga jam sugedus turėjau parduoti drabužius turguje, kad užtektų pinigų tralo nuomai ir išsikviesti taksi“, – karjeros pradžios sunkumus prisiminė I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Ieškojau, kur galėčiau užsidirbti papildomai, tad įsidarbinau šokėją pas atlikėją „Scooter“, kur gyvenau keliaudama po pasaulį ir šokdama pagal dainą „How much is the fish?“, – juokėsi moteris.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Tuomet, visai netikėtai, mane pakvietė dirbti į bušido pasaulį, rengti varžybų transliacijas, vertėjauti. Per vieną naktį suvokiau, kad esu tiesioginių transliacijų, kurias stebi 104 milijonai žiūrovų, prodiuserė. Mano pirma transliacija pavyko idealiai. Be jokių žinių suorganizacau transliaciją į 64 šalis. Tuomet supratau, kad gyvenime viskas įmanoma. Skraidžiau po pasaulį ir organizavau bušido varžybas visame pasaulyje, buvo puikus laikas", – prisimena Indrė.

„Aš išmokau filmuoti, o tada, galiausiai, pradėjo filmuoti mane. Prasidėjo pats lengviausias gyvenimo etapas ir padariau viską, ką galėjau, kad čia likčiau. „Youtube“, „Instagram“ – tai yra tik ledkalnio viršūnė. Reikia stengtis sužinoti kuo daugiau, pažinti kuo daugiau“, – patarė ne vieną televizijos projektą sėkmingai prodiusavusi ir vedusi moteris.

„Labai svarbu suvokti, kad niekas mums nieko neskolingas, niekas mumis nepasirūpins, jeigu nepasirūpinsime savimi patys. Svarbu padaryti savo pasirinkimą ir po to niekada nepasiduoti. Jeigu televizija bankrutuos, „Instagram“ užsidarys – aš vėl sugalvosiu, ką galiu veikti“, – sako indrė, dabar nebeturinti jokių baimių dėl savo karjeros.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ (81 nuotr.)
+75