Indrė Kavaliauskaitė: „Svajoju savo vaikams būti bent pusė tiek gera, kiek mano mama man“

Indrė Kavaliauskaitė / Irmanto Gelūno nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mūsų su mama ryšys – labai stiprus. Net ir mano draugai žino, kad nė viena šventė namuose ar gimtadienis neapsieis be mano tėvų ir vaikų. Mes visomis progomis esame kartu, su mama užaugom geriausiomis draugėmis. Mano svajonė, kad savo vaikams būčiau bent pusė tiek gera, kiek mano mama buvo ir yra man,“ – apie paveldėtą atsidavimą vaikams ir džiaugsmą būti mama atvirai kalba žinoma TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

„Šie metai – pirmieji, kai išmokau šiek tiek atsignybti laiko tik sau ir pabūti viena. Stengiuosi dėl to nekaltinti savęs, bet, neslėpsiu, kur nors pabuvus viena, tikrai pagalvoju, kad vis dėlto reikėjo kartu imti ir vaikus. Nesu iš tų mamų, kuri galvotų, kad aukoja savo gyvenimą dėl vaikų arba, kad atidavė viską tik vaikams. Man tai yra natūralus noras ir buvimas su vaikais – džiaugsmas.  Vaikai mano gyvenimo nepakeitė, jie tik dar labiau jį užpildė“, – nuoširdžiai kalba garsi moteris.

Indrė priduria, kad buvo toks laikas kai nė sekundės nebuvo atskirai nuo savo vaikų. Dabar, kai vaikai paaugo, atėjo metas kai galima šiek tiek atsipalaiduoti.

Tiesa, Indrė neslepia kartais galvojanti, kad jos dienos labai trumpos. Tačiau visus savo darbus stengiasi dėlioti pagal vaikų ritmą: „Keliuosi anksčiau už vaikus, kad galėčiau ramiai išgerti kavos ir pasiruošti dienos maratonui. Tada vežu vaikus į darželį ir prasideda bėgimas, lėkimas. Mano diena baigiasi penktą valandą vakaro, kad galėčiau pati pasiimti vaikus iš darželio.“

Televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė koncerto klausėsi su vaikais Barbora Marija ir Aleksandru / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Kita vertus TV laidų vedėja priduria, kad pagalbos kartais tenka paprašyti mamos. Tačiau net grįžusi vėlai po darbų, Indrė visada atsineša vaikus į savo lovą, kad rytą sutiktų visi trys.

„Mūsų su vaikais bendravimas kartais primena suaugusiųjų pokalbius. Vakare susėdam ir pasikalbam, ką kiekvienas nuveikėm per dieną. Jie man pasakoja, ką veikė darželyje ir jiems visada įdomu pamatyti, ką dirbo mama. Todėl aš neįsivaizduoju, ką reikėtų pasakyti, jei tektų slėptis po kauke. Turbūt tai būtų sunkiausia“, – staiga mintimis keliomis savaitėmis atgal sugrįžta Indrė, kuomet projekte kaukė buvo nuimta taip pat dviejų vaikų mamai, garsiai TV laidų vedėjai ir žurnalistei Rūtai Mikelkevičiūtei.

Rūta Mikelkevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Viena yra padainuoti kaukėse. O nematoma projekto dalis – pasislėpti. Slėptis ne tik nuo komisijos ir televizijos žiūrovų, bet ir nuo savo šeimos narių. Čia didžiausią įspūdį man padaro mamos, kurios ir taip žongliruoja savo pareigomis, kaip kokios cirko artistės. Tad labiausiai noriu išgirsti jų istorijas, kaip joms pavyko pasislėpti nuo šeimos. Manau, vaikai  šią paslaptį gali išsiaiškinti greičiausiai“,  – šypsosi garsi mama.

„Esu girdėjusi, kaip Rūta sakė, jog neįmanoma suderinti motinystės ir karjeros. Aš suprantu, ką ji norėjo pasakyti, juk kažkas vistiek nukenčia. Bet aš ją matau kaip labai stiprią moterį mokančią išspausti geriausia, ką gali, iš kiekvienos situacijos, kurioje yra, ir pasiekti maksimumą“, – susižavėjimo dirbančiomis mamomis neslepia Indrė.

Indrė Kavaliauskaitė / LNK nuotr.

„Šis projektas yra nuostabus. Jame sutinka dalyvauti žmonės, kurių kiekviena diena suskaičiuota sekundžių tikslumu. Tad nebežinau, ko dar galiu tikėtis toliau šiame sezone! Po pirmųjų laidų gavau šimtus žinučių su žmonių spėjimais ir supratau, kad iš tiesų ramiai stebėti prie televizijos ekranų, išnagrinėti kiekvieną užuominą galbūt yra kiek paprasčiau, nei spėti filmavimų metu. Bet iš žinučių kiekio labiausiai džiugina matyti, kaip stipriai į kaukių žaidimą įsitraukusi visa Lietuva“, – džiaugiasi Indrė.

Šį sekmadienį žiūrovai išvys visas dešimt įspūdingų kaukių. Todėl nepraleiskite žadą atimančių pasirodymų ir galvas apsuksiančių užuominų 19.30 val., per LNK.

Indrė Kavaliauskaitė / LNK nuotr.
Skaitykite daugiau