Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos šeimoje – svarbi šventė: pasidalijo ypatinga akimirka

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta mini antrąsias vestuvių metines / Gretos Skaraitienės/BNS, Martyno Stankaičio ir asmeninio albumo nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta mini antrąsias vestuvių metines / Gretos Skaraitienės/BNS, Martyno Stankaičio ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-17 12:04
AA

Nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei-Vaisietai ir jos vyrui sportininkui, verslininkui Liudui Vaisietai rugsėjo 17-oji – ypatinga diena. Lygiai prieš dvejus metus jie ištarė vienas kitam „taip“ Druskininkuose vykusioje vestuvių ceremonijoje. Šia proga sutuoktiniai skyrė vienas kitam gražius žodžius prisiminė savo šokį.

Antrųjų vestuvių metinių proga Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir jos sutuoktinis Liudas Vaisieta vienas kitam skyrė jautrius žodžius. Jais moteris sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

L.Vaisieta instagrame taip pat paviešino vestuvinio šokio repeticijos vaizdo įrašą.

„Laimingi laiko neskaičiuoja. Bet tokias datas mes įsimename ne šiaip sau. Prieš dvejus metus tapome šeima. Bėgant per fotogaleriją tik dabar suvokiu, kiek daug visko įvyko. Ir visos šios patirtys tik sustiprino mūsų sąjungą. Tikiu, dar laukia labai gražių dalykų. Labai linkiu visiems atrasti antrą pusę, kuri suteiktų sparnus ir pilnatvę gyvenimui!“ – pasidalijęs vaizdo įrašu, rašė Liudas.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta mini antrąsias vestuvių metines / Ekrano nuotr.

Šį įrašą netrukus pakomentavo ir pati Indrė: „Mūsų šokis per tris repeticijas. Kaip aš jaudinausi dėl jo per vestuves. P.S.: Be visų sportinių pomėgių ir pasiekimų, mano vyras ne vienus metus buvo ir pramoginių šokėjas.“

I.Burlinskaitė-Vaisieta taip pat su jautriomis emocijomis prisiminė savo ir Liudo vestuvių šventę.

„Norėčiau tai pakartoti! Su vienu vieninteliu vyru, kuris mano pasaulyje yra geriausias visomis prasmėmis. Prabėgo tik dveji metai, o man atrodo, kad jau praeitame gyvenime mudu buvom kartu. Ir tai yra amžina paslaptis, kodėl gyvenimas suveda žmones. Aš tikiu, kad egzistuoja kažkas neatrasto ir nepažinto“, – teigė Indrė.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta mini antrąsias vestuvių metines / Ekrano nuotr.

Moteris pridūrė: „Šeima, nesvarbu, maža ar didelė – vertybė. Ir meilę turi tie, kurie yra drąsūs dėl jos kovoti.

Liudai, Aš Tave Myliu. Čia rašo mano širdis.“

Žmonės.lt primena, kad sporto trenerė Indrė Burlinskaitė ir kultūristas, verslininkas Liudas Vaisieta susituokė 2021 metų rugsėjo 17 dieną. Druskininkų bažnyčioje, liudijant būriui artimųjų ir draugų, jiedu vienas kitam ištarė lemtingą „taip“ ir pažadėjo vienas kitą mylėti visą gyvenimą.

Šią vietą pora pasirinko ne atsitiktinai. Indrė tuo metu jau kurį laiką gyveno Liudo gimtajame Druskininkų mieste, į kurį įleido šaknis. Geresnės vietos gyventi Indrė su Liudu neįsivaizdavo, todėl amžiną meilę prisiekti ir gyvenimą kartu įprasminti nusprendė būtent šiame rojaus kampelyje.

Iš pradžių pora planavo, kad meilę prieš Dievą prisieks tik dviese. Vis dėlto galiausiai apsigalvojo ir nusprendė šventę surengti ne tik sau, bet ir kitiems. Jaunieji kvietimus svečiams išsiuntė kone paskutinę minutę. Todėl jiedu juokavo, kad sukvietė visus ne į vestuves, o į avantiūrą. Galiausiai, mažų ir intymių vestuvių idėja virto ypač didele švente, į kurią susirinko virš 70 poros artimųjų.

Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje įvyko Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės (63 nuotr.)
+57