Indrės ir Manto Stonkų dukrelė pirmą kartą išbandė fotomodelio darbą

Mantas ir Indrė Stonkai su dukra Cecilija / „Omnitekso“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusią savaitę dizaino studijos „Daiktų viešbutis“ lankytojai galėjo stebėti labai įdomią, bet netikėtą situaciją: pižamomis apsirengusias ir ant minkštos dvigulės lovos įsitaisiusias „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ žvaigždes.

Naujų „Dressed In Green“ kolekcijų miego drabužius fotosesijos metu išmėgino šokėjas Dainius Dimša, Donatas Baumila su dvejų metų dukryte Smilte, Indrės ir Manto Stonkų šeimyna kartu su dukrele Cecilija bei Gintarė Gurevičiūtė, pristačiusi jogai ir aktyviam poilsiui skirtus „Dressed In Green“ drabužius.

Gintarė Gurevičiūtė / „Omnitekso“ nuotr.

„Dabar, kai turime Ceciliją, miego drabužiai tapo ypatingai svarbūs puoselėjant mūsų šeimos ritualus. Vakarais nusiprausiame, išsitepame kremukais ir visi apsirengiame mielomis pižamomis. Taip pat daugiau dėmesio skiriame ir kasdien dėvimų rūbų kokybei – stengiamės rinktis natūralius audinius, nes prie jų nuolat glaudžiam ant rankų nešiojamą kūdikį“, – sako televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė. Ji su vyru Mantu fotosesijos metu pristatė „Dressed In Green“ 2012 rudens–žiemos bei 2013 pavasario–vasaros miego kolekcijų, o mažoji Cecilija – kūdikiams skirtų rūbų modelius.

„Cecilijai patinka kompanija, dėmesys. Kol mes persirenginėjome fotosesijai, ji žavingai iškalbino visas parduotuvės darbuotojas, pakerėjo savo žaismingumu ir, aišku, susirado draugių. Jai buvo be galo linksma. Net fotografas sakė, kad Cecilija – labai žaismingas, nuostabus, ramus ir geras vaikas“, – apie pirmą dukters – modeliuko patirtį fotografuojantis reklamai pasakojo I.Stonkuvienė. Žinoma, moteris su mielu noru įsigijo ir vieną iš fotosesijos metu demonstruotų drabužių, kurį, prisipažįsta, mielai vilkėtų ne tik namuose, bet ir lauke – dėl kokybiškos natūralios medžiagos ir įdomaus, stilingo dizaino niekas net neįtartų, jog tai – naminė pižama.

Visi „Dressed in Green“ rūbai pasiūti iš tausojant aplinką užaugintų ir pagamintų medžiagų: ekologiško bambuko, merino vilnos ir pieno baltymų pluošto. Audinių apdaila atlikta panaudojant nuostabaus alijošiaus ekstraktą, kuris pasižymi gydomosiomis savybėmis – stiprina imuninę sistemą, ramina ir drėkina odą, malšina sąnarių ir kitus skausmus.

Naujoje  „Dressed in Green“ rudens–žiemos kolekcijoje dominuoja šiam sezonui būdingos gamtos spalvos, gyvumo ir žaismingumo jai suteikia margintos bambuko medžiagos, ryškiaspalviai kaspinėliai, romantiško atspalvio moteriškai linijai – nėriniuotos drabužių detalės. 2013 m. pavasario–vasaros „Dressed in Green“ miego drabužių kolekcija, kurioje dominuoja lengvos spalvos, o jaukumo suteikia nėriniai, skirta tiek ramiam poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikiui. 

Gintarė Gurevičiūtė / „Omnitekso“ nuotr.

 

Skaitykite daugiau