Ineta Puzaraitė apie draugystę su šokėju Dainiumi Dimša: „Tikimybė, kad būsime pora, visada yra“

Dainius Dimša ir Ineta Puzaraitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Merginų grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė oficialiai vis dar vieniša, tačiau jau nuo praėjusių metų rudens yra poruojama su šokėju Dainiumi Dimša. Nors Dainius LNK projekte „Kviečiu šokti“ šokdino „orų mergaitę“ Karoliną Liukaitytę, o Ineta šoko su Ovidijumi Andriekumi, tarp jaunuolių užsimezgė tvirta draugystė.

Projekto metu Inetai ne kartą teko atsakyti į klausimą, kas ją sieja su Dainiumi, tačiau atsakymas visuomet būdavo tas pats: „Mes esame labai geri draugai“.

Tačiau kalbas apie romantiškus jausmus neseniai dar labiau pakurstė jie patys. Ineta ir Dainius dalyvavo laidoje „Mano vyras gali“, kurioje moterys skiria išbandymus savo antrosioms pusėms.

Ineta, paklausta, ar dalyvavimas šioje laidoje reiškia, kad Dainius yra jos antroji pusė, tik nusijuokė, tačiau prisipažino negalinti į šį klausimą atsakyti nei teigiamai, nei neigiamai. 

„Vienu metu apie mūsų su Dainiumi draugystę sklandė labai daug kalbų, tačiau kol kas mes nesame pora. Nors žmonės galvojo, kad mes tik šokių projekto metu bendraudavome, tačiau ir pasibaigus jam likome draugais ir puikiai sutariame“, – Žmonės.lt atviravo Ineta.

O į tai, kad dalyvavimas laidoje „Mano vyras gali“ daugeliui gali tapti oficialiu patvirtinimu, kad Ineta ir Dainius yra pora, žinoma atlikėja nekreipia dėmesio. „Mes vienas kitą labai gerai pažįstame, todėl pamanėme, kad kartu mums gali pasisekti. Kadangi abu esame vieniši, nusprendėme, kad norėtume eiti į šią laidą kartu“, – neslėpė Ineta.

Pasiteiravus, ar yra tikimybė, kad kalbos apie romantiškus santykius pagaliau taps realybe, pašnekovė nusijuokė, kad tokia tikimybė visada yra. Ir, jei taip atsitiks, Ineta pažada nesislapstyti nuo kamerų ir nemeluoti. „Nuo kamerų niekada nebėgau, bet atvirauti irgi nesu labai linkusi. Jei kažkas iš tikrųjų vyktų ir kažkas tuo domėtųsi, nemanau, kad viską neigčiau“, – sakė Ineta.

Laida „Mano vyras gali“ – penktadieniais, 19.19 val. per LNK. DĖMESIO! Kokie išbandymai teks laidos „Mano vyras gali“ dalyviams, galite nulemti ir jūs. Siūlykite užduotis šio straipsnio komentaruose arba siųsdami laišką el. pašto adresu [email protected]

Laidų „Mano vyras gali“ archyvą rasite čia.

Skaitykite daugiau