Ineta Puzaraitė-Žvagulienė – apie špižines vestuves ir atrastą gerų santykių raktą

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima / G.Skaraitienės ir „Charizma Photography“ nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima / G.Skaraitienės ir „Charizma Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-07 19:12
AA

Atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė (30) šiemet su vyru Ąžuolu Žvaguliu (36) paminėjo svarbią šeimos sukaktį – špižines vestuves. Šešerius metus santuokoje gyvenanti atlikėja džiaugiasi šeimos ramybe, o ir gausus artimųjų būrys nė akimirkai neleidžia pamiršti, kokia ji yra laiminga.

„Visada svajojau apie didelę šeimą. Taip užaugau – tiek mano tėčio, tiek mamos giminė yra didelė, tad nuo vaikystės neturėjau nė minties, kad gali būti kitaip. Džiaugiuosi, kad ir Ąžuolo šeima tokia artima“, – portalui Žmonės.lt sako I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Iš tiesų, jos ryšio tiek su savo šeima, tiek su vyro artimaisiais pavydėtų daugelis. Ineta šypsosi – kai per svarbias šventes susirenka beveik 70 artimųjų, užsisuka audringas vakarėlis. Visgi šeštąsias vestuvių metines pora šiemet sutiko ramiai.

„Dviese ramiai paminėjome, o ir jokių siurprizų vienas kitam nerengėme. Iš tiesų, nesame iš tų, kurie perdėtai galvotų apie metines. Mums nereikia jokių žvakių ar rožių žiedlapių. Mes ne tokie. Tiesiog kasdien džiaugiamės vienas kitu“, – šypsosi Ineta.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu ir vaikais/„Charizma photography“ nuotr.

Dvi atžalas – šešerių Barborą ir ketverių metukų Bernardą – auginanti I.Puzaraitė-Žvagulienė nusijuokia, kad rožių žiedlapius jų šeimoje atstoja laikas su šeima. Ineta neslepia, kad tėvystė jųdviejų su Ąžuolu santykių nepakeitė ir jokių išbandymų nesiuntė, tik dar labiau džiaugsmu užpildė kasdienybę.

„Mes nuo pat pradžios žinojome, kad norime vaikų, kad norime gyventi didelėje šeimoje. Žinojome ir tai, kad norime su vaikais važinėti pas giminaičius. Viskas išsipildė“, – šypsosi ji.

Tiesa, santuokos piešti vien rožinėmis spalvomis Ineta nesiruošia. Moteris atvirauja, jog kaip ir kiekvienos poros gyvenime, taip ir jųdviejų – būna visko, tačiau noras suprasti vienas kitą išsprendžia visus sunkumus.

„Mes prieš keletą metų pakalbėjome ir supratome, jog nereikia pyktis dėl niekų, tad nuo to laiko pradėjome tik geriau sutarti. Juk būna, kad moterys pyksta, jog vyras, pavyzdžiui, ne ten kojines paliko. O dabar galvoju: na, ir ką? Ką pakeis tas pyktis? Juk atima labai daug energijos“, – mintimis dalijasi ji.

Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vaikai – stipri komanda

Tikriausiai nieko nestebina, jog pačių garsiausių Lietuvoje seserų Inetos ir Irūnos Puzaraičių ryšys – labai artimas. I.Puzaraitė-Žvagulienė džiaugiasi, kad jos bei I.Puzaraitės-Čepononienės vaikai Toras ir Glorija taip pat puikiai sutaria.

„Vaikai laukia, kada vieni pas kitus važiuosime. Ypač berniukai, nes jų gimtadieniai yra greta, tad mes sakome, jog jie vienodo ūgio ir vienodo proto. O Barbora, būdama su jais, perima mamišką vaidmenį, prižiūri mažesnius. Smagu, kad jie taip sutaria“, – sako ji.

Tiesa, ir namie Bernardas su Barbora nesipyksta – mūru stoja vienas už kitą. „Pas mus pykčiai yra labai retas atvejis. Jeigu vienas vaikas pradeda verkti, tai ir kitas netrukus prapliumpa. Venas kitam jaučia gailestį ir vienas kitą užstoja. Ir nežinau, iš kur tai atsirado – nė karto nereikėjo sakyti, kad saugok savo brolį ar sesę. Viskas išėjo natūraliai“, – pasakoja Ineta.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vaikais ir mama/ Asmeninio albumo nuotr.

Pastebi talentą muzikai

Gausioje šoumenų šeimoje augantys Barbora ir Bernardas tėvus stebina ir savo talentais – Ineta šypsosi mažieji pasvajoja apie sceną. Visgi planuoti savo vaikų ateities pašnekovė nėra linkusi.

„Nors ir pasvajoja apie sceną, bet nežinia, ar tikrai jiedu norės sukti į tą pramogų pasaulį. Juk tiek mano vyras, tiek jo brolis nieko bendro su scena nenorėjo turėti. Matyt, kai tėtis visą gyvenimą buvo ant scenos, tai jiems to buvo per daug. Bet kol kas panašu, kad mano vaikai labai nori muzikuoti. Jau nuo rugsėjo pradėjome leisti į muzikos mokyklą“, – sako ji.

Muzikos mokykloje Barbora pradėjo lankyti fortepijono pamokas, o Bernardas – būgnų. „Bernardas namuose turėjo žaislinius būgnus, tai tiek grodavo, tiek norėdavo į pamokas. O Barbora taip pat nuo mažens sėdi prie mažo fortepijono namie ir bando groti. Kartais žiūri vaizdo įrašus, bando atkartoti. Bent kol kas muzika nuoširdžiai žavi“, – džiaugiasi atlikėja.

Ineta įsitikinusi – muzikos mokykla asmenybei suteikia daug daugiau nei tik gebėjimą groti instrumentu.

„Iš tiesų, manau, kad bent vienu instrumentu vaikas turėtų išmokti groti. Tai tikrai duoda naudos. Galbūt mokytis ir nelabai įdomu, tačiau tai išmoko disciplinos – juk reikia važiuoti į pamokas, susikaupti, stropiai mokytis“, – mintimis dalijasi dainininkė.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė subūrė šeimos narius fotosesijai / „Charizma Photography“ nuotrauka

Gausi šeima – didelė vertybė

I.Puzaraitė-Žvagulienė šypsosi – jųdviejų su Ąžuolu vaikai vis dažniau pasvajoja apie dar vieną brolį ar sesutę. Ineta priduria, kad ir tėvelius mintis apie trečiąją atžalą vilioja.

„Pasvajojame, gal ir planuojame, bet būna visokių minčių. Vieną dieną atrodo, jog planuoji, nori, bet po to pagalvoji, jog per tuos karantinus gali būti sudėtinga, juk ligoninės pergrūstos… O ir vaikai, kai vakare pridirba šunybių, tai galvoji, jog pilnai užtenka dviejų, bet kai ryte ateina pabučiuoti ir apsikabinti, galvoji reikia dar! – juokiasi ji. – Bet juk žinote, kaip būna su tais planais – tu planuoji, o Dievas juokiasi. Bus matyti.“

I.Puzaraitė-Žvagulienė neslepia didelė šeima visuomet buvo jos svajonė, tad ir laiką su artimaisiais ji labai vertina. Socialiniuose tinkluose moteris vis dalijasi nuotraukomis su gausia savo ir vyro šeima. Jose dažnai pozuoja ir dainininkai Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite, Inetos sesuo Irūna su sutuoktiniu Roku, Ąžuolo mama Regvita MacDonald, o kur dar būrys pusseserių ir pusbrolių.

„Iš tiesų, manęs dažnai ir draugai, ir pažįstami klausinėja, kaip mes su visais taip artimai bendraujame, tačiau aš niekada negalėjau įsivaizduoti, kaip gali būti kitaip – mūsų ryšys visada buvo toks. Kai susirenkame per šventes, tai labai jauku ir smagu būna. Spinduliuoja meilė. Man tas laikas su šeima yra labai svarbus ir teikia didžiulę laimę“, – sako I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Fotogalerija:

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima (20 nuotr.)
+14