Ineta Stasiulytė atskleidė, kad jos mylimasis Deividas Meškauskas – geriausias lovoje

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-22 16:40
AA

Pikantiškas televizijos žaidimas „Moterys prieš vyrus“ toliau įrodinėja, kad čia jokių tabu nėra, o laidos dalyviai apie save atskleidžia dar negirdėtų intymių detalių.

Kiek moterų mėgsta miegoti nuogos? Kiek vyrų ramia širdimi išleistų savo damas į erotinę fotosesiją? Su kokiu lietuvių aktoriumi merginos lengvai sutiktų praleisti karštą naktį? Tai – klausimai, į kuriuos šį sekmadienį atsakinės karščiausio žaidimo „Moterys prieš vyrus“ dalyviai.

Šį kartą žiūrovams studijoje pinigus laimėti bandė ir dėl garbės kovėsi renginių vedėja Laima Tamulytė Stončė, dainininkė Dileta Meškaitė ir aktorė Ineta Stasiulytė. Kitoje barikadų pusėje su jomis susirungė Inetos gyvenimo draugas šokėjas Deividas Meškauskas, aktoriai Marius Jampolskis ir Eimutis Kvoščiauskas. Su savo komandomis kartu kovėsi ir užduotis vykdė laidos vedėjai Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė.

Bene didžiausią ažiotažą LNK studijoje kaskart sukelia užduotis, kai laidoje dalyvaujantiems garsiems žmonėms reikia išreitinguoti priešininkus kokiu nors pikantišku klausimu. Kai nuskambėjo Manto klausimas moterims „Kuris iš mūsų yra geriausias lovoje?“, studijoje pasigirdo aistringi šūksniai.

O Ineta Stasiulytė apsidžiaugė labiausiai: „Aš vienintelė žinau atsakymą“, – ištarė ji ir nusiuntė oro bučinį kitoje barikadų pusėje stovinčiam savo Deividui. „Man nereikia niekieno klaust, šitą faktą aš tikrai žinau“, – toliau tęsė Ineta, tvirtindama, kad jos vyras – geriausias lovoje.

Merginų komanda patikėjo Ineta, ir visos nutarė, kad Deividą reikia statyti į pirmąją vietą šiame pikantiškame sąraše. Ineta, už rankos savo vyrą atvedusi prie pirmosios vietos pakylos, likusiems žaidėjams juokais leido suprasti, kad jos vyrui lygių nėra. „Ir viskas, nėra ką daugiau šalia statyti“, – leipo juokais aktorė.

Tačiau užduotis yra užduotis – reikėjo surikiuoti likusius dalyvius pagal gerumą lovoje. Reikalo tvarkyti ėmėsi Laima Tamulytė Stončė. Nuskubėjusi prie Manto Stonkaus ir paėmusi jį už rankos, renginių vedėja pareiškė: „Mantai, aš manau, kad su tavim lovoje turėtų būti ne tik smagu, bet ir linksma visai“. Mantas stojo į antrąją vietą sąraše. „Kodėl aš tik antras? Aš daug baltymų geriu ir austres mėgstu“, – guodėsi laidos vedėjas.

Be vietos liko stovėti Marius Jampolskis ir Eimutis Kvoščiauskas. „Eimuti, tu keliausi į paskutinę, ketvirtąją, vietą“, – nusprendė Ineta Stasiulytė ir Dileta Meškaitė. Aktorius, kurį ne viename šou esame matę persirengusį moterimi, nebandė apsimesti, kad jam linksma – tik nuleido rankas ir nunarino galvą. O Marius Jampolskis, vedamas prie trečiosios vietos pakylos, ėmė kvatotis: „Ką aš darau geriausiai lovoje, tai miegu“.

Taigi laidos dalyvės pagal gerumą lovoje vaikinus išrikiavo taip: pirmoje vietoje – Deividas Meškauskas, antroje – Mantas Stonkus, trečioje – Marius Jampolskis, o ketvirtoje – Eimutis Kvoščiauskas. O kaip šiuos vyrus išreitinguotumėte jūs?