Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas pakeitė dukros Marijos vardą

Ineta Stasiulytė su dukra Marija
Ineta Stasiulytė su dukra Marija
Šaltinis: Žmonės
2018-12-27 10:57
AA

Prieš keletą mėnesių pirmagimės Marijos susilaukę Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė nusprendė pakeisti jos vardą.

Šokėjas Deividas Meškauskas naujienų portalui Delfi.lt prisipažino, kad nors dar negimusią mergytę jis ir Ineta jau vadino Marija – vos gimus suprato, kad šis vardas jai netinka. 

D. Meškauskas atskleidė ir naują dukros vardą – pora nusprendė naujagimei duoti skandinavų meilės, grožio ir vaisingumo deivės Frėjos vardą. 

Dukters Ineta ir Deividas susilaukė spalio 11-osios vakarą. „Vaikai ateina tada, kai tėvai tam pasiruošę. Mums tai – lyg komplimentas, kad pagaliau subrendome tokiam įvykiui“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ prieš pusmetį prisipažino pora.

Ineta Stasiulytė sveikina vyresnę dukrą Upę su gimimo diena/Asmeninio albumo nuotr.


„Galiu tik pakartoti šiuos žodžius: dukrytė pasirinko mus su Deividu, pasirinko laiką pasirodyti mūsų gyvenime ir net pati pasirinko, kada visam pasauliui pranešti, jog gimė. Su Deividu esame jau aštunti metai, bet kažkodėl tik dabar į galvas įsileidome mintį apie kūdikį. Ir Marija kone iškart pasibeldė su žinia! Žodžiai, kad kūdikis pats renkasi, dar labiau išsipildė laukiant gimdymo. Pagal gydytojų nustatytą laiką ji turėjo ateiti per Deivido gimtadienį – spalio 1-ąją. O atėjo tik spalio 11 dieną, po daugiau negu parą trukusio gimdymo! Kai prieš trylika metų gimdžiau Upę, dar net sąrėmių nebuvo buvę – tiesiog atėjo paskirta diena ir niekas daug neklausęs padarė Cezario operaciją. Užtat dabar norėjau pagimdyti pati, natūraliai, ir didžiuojuosi savimi, džiaugiuosi tokia patirtimi.“ – jau atsigavusi po gimdymo ir sugrįžusi į namus pasakojo Ineta.