Ineta Stasiulytė nepatikusių kvepalų neatsikrato: „Jie tinka kai kuriems vaidmenims“

Ineta Stasiulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Ineta Stasiulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-22 10:46
AA

Daugybę vaidmenų įvairiuose spektakliuose ir filmuose sukūrusi aktorė Ineta Stasiulytė atskleidė, kad kvepalus naudoja ne tik kasdieniame gyvenime. Kone kiekvienam spektakliui Ineta turi skirtingus kvepalus, kurie gali padėti įsijausti į vaidmenį.

„Mano vaidmenys turi skirtingus kvapus. Yra vaidmenų, kurių jau nebevaidinu, bet aš vis tiek turiu tą buteliuką“, – Žmonės.lt pasakojo Ineta.

Paklausta, ar kurdama vaidmenį specialiai ieško jam tinkamų kvepalų, Ineta neslėpė, kad viskas kur kas paprasčiau.

„Būna ir taip, kad pati išsirenku ne visai tinkančius kvepalus arba gaunu dovanų tokius, kurie nelabai tinka mano asmenybei. Bet niekada tokių kvepalų buteliukų neišmetu – juos visąlaik pasidedu, nes kai kuriems vaidmenims jie labai tinka“, – sakė Ineta.

Ineta Stasiulytė, Kristina Tarasevičiūtė ir Mantas Žmuidinavičius-Wizard / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ineta pasakojo, kad pati sau perka kokybiškus nišinius kvepalus. Juos aktorė renkasi pagal tą dieną vyraujančią nuotaiką. „Vieną dieną kvepalai man gali būti tobuli, kitą – išvis netikti“, – juokėsi ji.

„Man patinka medienos, smilkalų kvapai. Mėgstu saldžius kvepalus su vanile, ambra. Tačiau nesakau, kad daug dėmesio skiriu kvepalams. Galiu nesikvepinti ir tiesiog pasitepti natūraliais aliejais iš gamtos“, – Žmonės.lt kalbėjo I.Stasiulytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistis Mickevičius pakvietė bičiulius pavakaroti: pristatė savo knygą „Kvepalai“

Aisčio Mickevičiaus knygos „Kvepalai“ pristatymas (37 nuotr.)
+31