Ineta Stasiulytė uždainuos „Muzikinėje kaukėje“: „Tai 10 kartų baisiau nei nerti į vandenį“

Ineta Stasiulytė / Asmeninio albumo nuotr.
Ineta Stasiulytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-08-10 14:04
AA

Visų širdis pakerėjęs muzikinis BTV projektas „Muzikinė kaukė“ vėl džiugins savo gerbėjus. Ketvirtajame muzikinio šou sezone žiūrovų laukia daugybė pokyčių. Projektas iš televizijos studijos keliasi į koncertų salę „Compensa”, todėl bus dar didingesnis ir įspūdingesnis. „Muzikinėje kaukėje” dalyvaus dešimt Lietuvos žvaigždžių, kurios įkūnys pasaulinio lygio dainininkus.

Viena pirmųjų prisijungusių prie šio muzikinio šou – aktorė Ineta Stasiulytė. Ji visą vasarą intensyviai ruošiasi pasirodymams ir su jauduliu laukia pirmų filmavimų. 

„Nerti į vandenį man yra didžiausia fobija. O uždainuoti viešai man dešimt kartų baisiau. Nors ir banaliai skamba,  kad dalyvavimas šiame muzikiniame projekte man yra tikrų tikriausias iššūkis, bet tai tiesa”, – sako.

Garsi Lietuvos aktorė stipriai ruošiasi pirmiems muzikiniams pasirodymams. „Šiuo metu lankau pamokas pas vokalo mokytoją. Taip pat užsiiminėju kvėpavimo praktika. Užmiegu ir pabundu su muzika galvoje”, –  pasakoja aktorė.

„Muzikinė kaukė“ kuriama pagal garsaus formatų kūrėjo „Endemol“ formatą „Your Face Sounds Familiar“. Muzikinio šou vedėjas – Algis Ramanauskas. Laidos dalyvių pasirodymus vertins keturi komisijos nariai: Vytenis Pauliukaitis, Radži, Asta Baukutė ir Mantas Stonkus.

Linksmai praleisti laiką  žiūrovai kviečiami ne tik  prie BTV ekrano, bet ir atvykti į filmavimus koncertų salėje „Compensa” Vilniuje. Registracija el. paštu muzikinekauke@gmail.com arba telefonu +37068582576.

Ineta Stasiulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.