Inetos Žvagulienės šeimoje – švenčių laukimas: Žilvinas Žvagulis net įkūrė Kalėdų miestelį

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima / Charizma photography ir asmeninio albumo nuotr.
Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima / Charizma photography ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-15 18:52
AA

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės namuose jau tvyro kalėdinė dvasia. Moteris šypsosi, kad auginant mažus vaikus kitaip ir būti negali – namus puošia net keturios eglutės. O kaimynystėje įsikūrė kone visas kalėdinis miestelis, kurį savo namų teritorijoje atidarė jos vyro Ąžuolo tėvas dainininkas Žilvinas Žvagulis.

„Iš tiesų, Žilvinas tikriausiai yra tas žmogus, kuris yra papuošęs daugiausiai eglučių Lietuvoje. Šiemet jis pasidarė kone visą kalėdinį miestelį namuose“, – šypsosi I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Portalui Žmonės.lt Ineta pasakoja, kad Ž.Žvagulio namuose atsiradusiu kalėdiniu miesteliu jau spėjo pasidžiaugti ir jos vaikai – trejų sūnus Bernardas ir penkerių Barbora. Žvelgiant į taip šventiškai išpuoštus namus, kalėdinė nuotaika pati atkeliauja.

„Žilvinui visa tai labai patinka, jis savo kieme per šitą laiką papuošė jau gal dešimt eglučių. Neseniai papuošė atskirą eglutę, skirtą vaikams, tam specialiai pirko žaisliukus. Mūsų visos eglutės tokios skirtingos ir tokios gražios“, – džiaugiasi I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Paklausta, ar savo namuose neketina susikurti panašaus Kalėdų miestelio, Ineta tik nusijuokia: „Pas mus jau dabar yra keturios eglutės, tad mums – užtektinai.“

Žilvino Žvagulio kalėdiniame miestelyje – anūkai Barbora ir Bernardas / Asmeninio albumo nuotr.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pasakoja, kad matydama tokius šventinius pavyzdžius ir pati jais užsikrėtė.

„Namus pradėjau puošti prieš porą savaičių, tie kalėdiniai papuošimai ir sukuria visą nuotaiką. O dabar dar daug laiko praleidžiame internetu ieškodami ir pirkdami dovanas, tai tikrai jaučiasi šventinė dvasia, ji neišvengiamai ateina“, – pasakoja Ineta.

Nors daugelis lietuvių paskutines dienas prieš parduotuvių uždarymą leidžia prekybos centruose, Ineta pasakoja jau ne pirmus metus dovanas perkanti internetu.

„Aš pradėjau pirkti dovanas kur kas anksčiau, nepasilieku paskutinėms dienoms, o fizinėje parduotuvėje pirkau gal tik vieną dovaną. Juk nėra sudėtinga tas dovanas gauti į namus. Aišku, galbūt vyresniems žmonėms yra kiek kitaip, bet mes, jaunesni, kurie mokame naudotis internetu, turėtume tik džiaugtis, kad nereikia niekur eiti ir grūstis eilėse. Viskas yra labai patogu“, – šypsosi ji.

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora prie Žilvino Žvagulio specialiai vaikams puoštos eglutės / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto I.Puzaraitė-Žvagulienė neslepia nusivylimo, kad šių metų žiemos švenčių negalės praleisti su artimaisiais. Moteris pasakoja planavusi nedidelę vakarienę su visa Žvagulių šeima, tačiau šios Kalėdos nusimato kur kas ramesnės.

„Dar prieš mėnesį galvojome, kad darysime nedidelę šventę, kurioje dalyvaus iki dešimt žmonių. Dabar jau aišku, kad būsime vieni su vaikais. Šiek tiek liūdna dėl to. Mūsų šeimos šventės visuomet atrodo kaip iš filmo „Vienas namuose“, kur susirenka gausus būrys artimųjų. Namuose visuomet skamba kalėdinė muzika, žaidžia vaikai, kažkas kepa antį, kažkas pjausto pomidorus... Kai susirenka beveik 30 žmonių, tvyro puiki atmosfera ir to aš labai pasiilgsiu šiais metais. Bet sveikata dabar svarbiausia“, – pasakoja I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Artėjant didžiausioms metų šventėms, kurios šiemet bus kitokios, Ineta aplinkiniams linki išmokti mėgautis dabarties akimirka.

„Ne visi galėsime pamatyti savo artimuosius, linkiu supratingumo ir susitaikymo. Yra, kaip yra, šį etapą reikia tiesiog išgyventi. Reikia judėti į priekį ir atrasti įdomios veiklos, laukti, kol viskas praeis – kol sugrįšime į didesnes grupes, mėgausimės didesne artimųjų ir bičiulių draugija. O iš kitos pusės, juk dabar šis laikas labai prasmingas. Gera būti šeimoje, gera būti kartu“, – šypsosi I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Kalėdų laukimas Žvagulių šeimoje (11 nuotr.)
+5