„Info dienos“ eteryje Rasą Tapinienę pakeitė Liuda Kudinova

Liuda Kudinova/Organizatorių nuotr.
Liuda Kudinova/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-25 14:37
AA

Išsamiausios informacinės laidos šalyje „Info diena“ vairas patikėtas žurnalistei Liudai Kudinovai. Ji pakeitė ankstesnę žinių vedėją Rasą Tapinienę. Nuo šiol „Info TV“ informacinę laidą veda trys vedėjai – Liuda Kudinova, Viktoras Jakovlevas ir Tadas Grabys.

37-erių Liuda Kudinova – profesionali žurnalistė, šį darbą dirbanti jau 17 metų. Anksčiau ji žinias rengė ir skaitė M–1 radijo stočių grupėje, prieš devynerius metus prisijungė prie LNK žinių tarnybos, kur dirbo žinių reportere, o pastaruoju metu vedė LNK žinias.

Profesionaliai LNK žinias vedusiai L. Kudinovai buvo patikėta net 4 valandų trukmės informacinė laida „Info TV“ televizijoje. Liuda sako, kad keturių valandų darbas eteryje – didelis iššūkis. „Keturias valandas reikia nuolat kontroliuoti situaciją. Tiesa, jau po kurio laiko supratau, kad darbas tiesioginiame eteryje – lengvoji visos mano dienos dalis. Ir gal net mėgstamiausia, nes visas pagrindinis darbas yra padaromas iki to. Dar labai svarbi komanda, su kuria eini į eterį – žmonės, kurie atsakingi už vaizdą ir garsą. Jau po pirmos dienos darbo pasakiau – su jumis be jokių dvejonių ir į Marsą palėkčiau“.

Per keturias valandas Liuda turi vos pusvalandį atokvėpiui. „Visos reklamos pertraukos trunka per trumpai, kad per jas spėtum atsikvėpti. Nuolat dirbu. Pertrauką, maždaug pusvalandžio, turiu tik tada, kai su Tadu apsikeičiam eteryje“.

Liuda kolegai Tadui dėkinga už pagalbą įsiliejant į „Info dienos“ kolektyvą. „Čia vis smagiau kiekvieną dieną. Pradžioje jaučiausi kiek įsitempusi, bet dabar jau esame visai įsivažiavę. Tadas buvo tas žmogus, kuris man parodė, kaip dirba „Info diena“, kaip viskas veikia“, – šypsosi Liuda.

„Info diena“ su Liuda Kudinova  – nuo pirmadienio iki penktadienio, tiesiogiai, 17 val.