Inga Budrienė su šeima įsiamžino kalėdiniame atviruke: „Surinkti visus keturis vyrus nėra lengva“

Inga Budrienė su vaikais Kerniumi ir Mantu / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kol namuose dar turim du nykštukus, tol dar galima pozuoti su nykštukų kepurėmis“, – sako verslininkė Inga Budrienė (42). Kartu su vyru Dariumi ir trim jų vaikais – vyresnėliu Nojumi (21) ir mažaisiais Kerniumi (11) bei Mantu (11) – ji tradiciškai įsiamžino šventine Kalėdų dvasia dvelkiančioje fotosesijoje.

Susiburti bendrai nuotraukai paskutinėmis metų savaitėmis jau tapo įprasta Budrių šeimos tradicija. Ir nors įprastai jie ją organizuodavo savo pačių namuose prie eglutės, šiemet žaliaskarės papuošti dar nespėjo, todėl fotografei Loretai Kondratei jaukius kadrus užfiksuoti teko studijoje.

„Surinkti visus keturis vyrus kartu nėra taip paprasta, visi su savo veiklomis, darbais ir planais. Tačiau esame sau pasakę, kad kasmet su šeima turime nusifotografuoti. Pasidarome tokias nuotraukas-atvirukus, kuriuos paskui išsiunčiame artimiems žmonėms“, – 15min kalbėjo Inga.

Inga ir Darius Budriai su vaikais (iš kairės) Nojumi, Kerniumi ir Mantu / Loretos Kondratės nuotr.

Dar ankstesniais metais verslininkė vis sugalvodavo kokią nors temą fotosesijai: buvo, ir kojinėmis pasipuošę, ir mezginiais – aprangą vis derindavo prie kasmet besikeičiančio kalėdinio namų dekoro. Tačiau šįkart šeimos nuotraukos buvo kiek kitokios, labiau įprastos, klasikinės.

„Šįkart pasirinkome raudoną ir baltą spalvas, nieko labai įmantraus neprigalvojome. Vaikai užsidėjo nykštukų kepures. Gal tai ir paskutiniai metai, kai toks nykštukų kepurės dar tinka – juk vaikai auga, tuoj ir paauglystė prasidės, tuoj bus nebeįdomu. Todėl dar norisi to vaikiško džiaugsmo pasisemti“, – pasakojo Inga.

Inga ir Darius Budriai su vaikais (iš kairės) Nojumi, Kerniumi ir Mantu / Loretos Kondratės nuotr.
Inga ir Darius Budriai su vaikais (iš kairės) Nojumi, Kerniumi ir Mantu / Loretos Kondratės nuotr.

Pasak jos, mažieji berniukai dar kol kas tiki Kalėdų stebuklu, todėl namuose dar ir šventinės dvasios daugiau – įprastai Budriai puošia ne vieną, o kelias eglutes: pagrindinė jų stovi svetainėje, kitos, mažesnės – vaikų kambariuose. „Jie nori turėti po savo eglutę, nori ją puošti savaip, savo pačių pagamintais žaisliukais, todėl esame sutarę – jie puošia savo, o aš jau rūpinuosi didžiausia“, – kalbėjo pašnekovė.

Ingos šeimoje netrukus turėtų atsirasti ir dar vienas smagus atributas – kalėdinės pakabinamos kojinės, kurias kasdien advento laikotarpiu ji užpildo įvairiais skanėstais ir mielomis smulkmenomis.

„Jau sakau vaikams, kad gi jūs jau dideli, gal ne visą mėnesį tas kojines kabinkim, o jie taip laukia... tai ir kabint teks. Gal jau paskutiniai metai, kai vaikai dar tik Kalėdų Seniu“, – kalbėjo Inga.

Daugiau fotosesijos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Ingos Budrienės šeimos kalėdinė fotosesija (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau