Inga ir Darius Budriai. Dvidešimt metų drauge vainikavo ir priesaika prieš Dievą

Inga ir Darius Budriai
Inga ir Darius Budriai
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-11 11:59
AA

„Šiemet – dvidešimt metų, kai mes kartu, ir penkiolika – kai susituokę. Todėl ši šventė turėjo tapti mūsų drauge nugyventų metų įprasminimu“, – prisipažino asmeninių švenčių organizatorė Inga BUDRIENĖ (43). Rugsėjo pabaigoje jiedu su vyru verslininku Dariumi BUDRIU (48) Maljorkoje nuostabios gamtos, artimiausių šeimos narių bei geriausių draugų apsuptyje atnaujino savo santuoką ir jausmus.

Ispanijos salą pora pasirinko neatsitiktinai. „Norėjau, kad per savo šventę nereikėtų išgyventi dėl man svarbiausio dalyko – prasto oro...“ – paaiškina Inga. Tad pati šalis ir padiktavo ne tik dekoracijų, bet ir vestuvių temą. Balta nuotakos vestuvinė suknelė priminė ispaniškam flamenko šokiui skirtą drabužį. Ją sukūrė lietuvių dizaineris Liutauras Salasevičius. Dariaus toreadoro stiliaus kostiumu pasirūpino kaunietis siuvėjas Kęstutis Lekeckas. Tokius pačius jis pasiuvo ir poros sūnums.

Astrologei rekomendavus, ceremonija prasidėjo saulei leidžiantis. Darių prie improvizuoto altoriaus lydėjo ispanai gitaristai. Grįžę po vilos balkonu jie sudainavo serenadą – tuomet balkone pasirodė Inga. Prie altoriaus ją lydėjo visi sūnūs. Po evangelikų liuteronų kunigo Mindaugo Žilinskio palaiminimo Inga su Dariumi apsikeitė atnaujintais žiedais ir dar kartą vienas kitam prisiekė, sudainavę dainą „Mylėk mane“.

Vestuvininkams susėdus prie rankų darbo šilkinėmis orchidėjomis dekoruotų stalų, svečių užimti ėmėsi viena garsiausių Maljorkos flamenko šokėjų ir muzikantų grupė. Kad ant stalų nieko netrūktų, rūpinosi specialiai iš Lietuvos atskridę du virtuvės šefai. Baltas vakaras, kuriam dirigavo renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas, tęsėsi dar ilgai po vidurnakčio.

„Norėjau išpildyti visas savo svajones. Padaryti tokią vestuvių šventę, kokią aš įsivaizduoju, kaip turėtų būti, – gražią, be pabodusių tradicijų, kitokią. Tokią šventę, kokia būtų priimtina mūsų šeimai, ir ne prastesnę, nei organizuoju kitiems. Manau, man tai pavyko, – džiaugiasi Inga.

Interviu bei išskirtinis reportažas iš šventės – tik naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: