Inga Jankauskaitė: „Po dviejų kartų čiuožykloje keliu kepurę prieš visus šio nuostabaus sporto meistrus“

Inga Jankauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Inga Jankauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-21 14:15
AA

Vasarį per LNK startuosiantį grandiozinį projektą „Šokiai ant ledo“ vesiantys Inga Jankauskaitė ir Andrius Butkus atviri: dailusis čiuožimas – labai gražu, bet kartu sunku ir pavojinga.

Ingos karjeroje tai bus pirmas ne muzikinis televizijos projektas, kurį teks vesti. „Kita komanda, kitas partneris, kitas žanras – naujovių nemažai“, – tikina Inga Jankauskaitė. Apie tai, kad I.Jankauskaitė su Andriumi ves naują projektą portalas Žmonės.lt pranešė pirmadienį.

Andrius Butkus yra laimėjęs televizinį dailiojo čiuožimo konkursą, todėl ant ledo jis – ne naujokas.  „Teks vėl prisiminti, kaip laikytis ant pačiūžų“, – juokiasi Andrius.

Pasak Ingos, dailiojo čiuožimo sportinių rezultatų ji neseka, bet jei yra proga, žiūri ir grožisi. „Rusiškąjį šou žiūrėjau dėl Povilo su Margarita (Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas dalyvavo panašiuose rusų televizijos šokių ant ledo projektuose), nes tai, ką jie ten daro, ne sportas, o  menas.“

Pati Inga dar nesusidraugavo su ledu. „Buvau čiuožykloj du kartus, po ko keliu kepurę prieš visus šio nuostabaus sporto meistrus“, – atvirauja I.Jankauskaitė.

„Po to, kai laimėjau šou, ant ledo buvau vos tris kartus. Tai – vienas sunkiausių užsiėmimų. Labai gražu, bet labai sunku ir pavojinga. Šokėjams linkiu nekristi, o jei jau virs – tai minkštai, ant užpakalio“, – kvatojasi A.Butkus.

Inga Jankauskaitė neseniai vedė „Liepsnojančio ledo“ šou, kuriuos Lietuvoje rengė garsiausia Lietuvoje ledo šokėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko. „Įspūdis labai stiprus, nes tame šou čiuožė aukščiausios klasės meistrai, o tai reiškia, kad nebematai, regis, jokių pastangų, tik šokį, idėją, mintį... Nuostabu iš tiesų. Tačiau būtent dėl tos priežasties buvo apėmęs nerimas – kaip pavyks mūsų projekto dalyviams. Tad nerimas, aišku, yra. Bet čia visa intriga!” – šypsosi Inga.

„Tikiu, kad mūsų dalyviai dovanos ne tik intriguojantį, bet ir gražų šou. Ledas, didelis greitis, sukiniai, muzika – tai kažkas nepaprasto. Linkiu visiems patirti ledo stichiją“, – sako su Inga LNK šou vesiantis Andrius.

Ant ledo suksis dainininkė Vaida Genytė, operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė, TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, LNK sporto žinių vedėja  Asta Žukaitė, kavinių tinklo bendraturtis Daumantas Mikučionis, ledo ritulininkas Petras Nausėda, magas Mantas Wizzardas, politikas Stanislovas Buškevičius, sportinių šokių šokėjai Vytautas Mackonis ir Katerina Voropaj.  

„Šokiai ant ledo“ su Inga Jankauskaite ir Andriumi Butkumi bei pramogų pasaulio desantu – jau vasario 9-ąją per LNK.