Inga Norkutė – apie karčias pažintis internete: sulaukusi netikėto vyro prašymo, liko be žodžių

Inga Norkutė / Teodoro Biliūno nuotr.
Inga Norkutė / Teodoro Biliūno nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-03-28 13:03
AA

„Vienas emigrantas visko klausinėjo: kas man yra romantika, ką mėgstu, o paskui sako: aš jau atvažiuosiu, atskrisiu, tik tokia nelaimė nutiko, gal galėtumėte man už bilietą sumokėti ir lagaminą iš oro uosto paimti?“. Neturėjau žodžių, tai buvo viena pirmųjų patirčių pažindinantis internete, tad tiesiog jį užblokavau“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo aktorė Inga Norkutė.

Neseniai viename interviu spaudai Inga prisipažino, kad jos širdis laisva, tačiau vyro aktoriaus nenorėtų. Po viešų pasvarstymų, kokį vyrą norėtų matyti greta, Inga pasakojo sulaukusi daug vienišų vyriškių laiškų ir pasiūlymų, kai kurie jų aktorę pribloškė.

Iš visų šiųmetinio projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvių, 49-erių Šiaulių dramos teatro ir serialų aktorė Inga Norkutė ko gero jaudinosi labiausiai. Tuomet, kai iškrisdavo užsienio atlikėjas ir daina anglų kalba, Inga iš rankų nepaleisdavo lapelio, kuriame skirtingomis spalvomis ranka lietuviškai užrašytas angliškas dainos tekstas. Inga prisipažino naktimis jį laikiusi net po pagalve, kad geriau prisimintų.

Inga Norkutė įkūnijo Nijolę Tallat-Kelpšaitę / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Tuo metu kitas aktorius, 36-erių Arnoldas Eisimantas pusiau juokais, pusiau rimtai prisipažino, kad vienam įsimintiniausių pasirodymų, kuriame jis įkūnijo legendinę dainininkę Nelę Paltinienę ruošėsi metus laiko. „Kai ištraukiau Nelę Paltinienę, aš iš karto tą pačią sekundę žinojau, kokią dainą dainuosiu, nes su draugu Joringiu mes pažįstamus jau buvom užknisę su ta daina. Kai ištraukiau Paltinienę, Joringis ir sako: „Tu metus laiko ruošeisi, metus repetavai“, – juokėsi A.Eisimantas.

Persikūnyti į įvairius atlikėjus smagu ir lengva, pasak Arnoldo, atrodo tik iš šono. Po kiekvienu pasirodymu, pasak aktoriaus, slepiasi juodas darbas – tenka mokytis dainuoti, kuo tiksliau atkartoti atlikėjų elgesį scenoje, be to, iki smulkmenų nagrinėjami jų pasirodymai, interviu, netgi biografija.

Arnoldas Eisimantas / „Rollmedia“ nuotr.

Pasakodamas apie užkulisinį darbą ruošiantis projektui Arnoldas prisiminė ir metus, kai pasaulį buvo apėmus koronaviruso pandemija. Aktorius prisipažino rimtai svarstęs vykti uždarbiauti į Norvegiją.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – apie savaitgalį pasibaigusio projekto „Muzikinė kaukė“ užkulisius jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.