Inga Norkutė atsivėrė – jos širdis ir vėl laisva

Inga Norkutė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visiems puikiai pažįstama jau dešimtmetį eteryje skaičiuojančio serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė Inga Norkutė – tikra televizijos žiūrovų numylėtinė. Ji ne tik talentinga aktorė, bet ir žavi, energinga bei charizmatiška moteris, dar visai neseniai nustebinusi išvaizdos pokyčiais ir atsikračiusi nereikalingų kilogramų. Kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ aktorė atskleis, kokia yra tikroji jos lieknėjimo paslaptis ir net išduos, kad jos širdis – vėl laisva.

Ne ką mažiau žavinga interjero dizaino srityje dirbanti Ingos sesuo Daiva atskleis, kad aktorė namuose visai kitokia, nei gali pasirodyti žiūrovams. I. Norkutė tikins, kad nuo savo garsiausio personažo toli nepabėga – tarp savęs ir Medos randa nemažai panašumų.

„Dešimt metų filmuojuosi seriale, Ingos ten tikrai yra, bet nuo savęs juk nepabėgsi. Medos manyje yra, kiekviena moteris turi jos savyje“, - pasakos I. Norkutė.

Itin jaunatviška ir energinga aktorė neslėps, kad vyrų dėmesio jai niekada netrūko, o dabar jos širdis – vėl laisva. Panašu, kad atėjus tokiam laikotarpiui I. Norkutė skiria daugiau laiko sau – laidoje moteris pasakos atsipalaiduojanti gamindama bei atskleis jau kurį laiką aptarinėjamų jos svorio pokyčių paslaptį.

Kultinio serialo žvaigždė tikins, kad kovoti su viršsvoriu jai padėjo lietuviškas maistinių skaidulų produktas, kuris organizme išbrinksta ir sukelia sotumo jausmą, prižiūri žarnyną, padeda lieknėti. „Mano lieknos kūno linijos yra dėka šio produkto. Žinoma, pradėjusi mesti svorį susireguliavau ir mitybą, bet be „ColonWEll“ man nebūtų pavykę. Tik dėl jo sulieknėjau“, - atskleis I. Norkutė.

Virtuvėje užsimegs ne tik atviri bei nuoširdūs pokalbiai, skambės juokas, bet ir užvirs azartiška kulinarinė kova. Daiva su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene išmaniojo dienos pietų restorano „ilunch“ virtuvėje gamins keptą anties krūtinėlę su ananasų čatniu, o Inga, padedama grilių virtuozo Tomo Petrylos gamins grilyje ruoštą ispanišką paeliją su jūros gėrybėmis.

Seserų kulinarinius sugebėjimus vertins judviejų pusseserė, grožio srityje dirbanti Vilhelma, kuriai teks nelengva užduotis – išrinkti skanesnį patiekalą ir dvikovos nugalėtoją. Tai padaryti bus itin sunku, mat tiek Inga, tiek Daiva – puikios kulinarės ir mėgsta suktis virtuvėje.

Kokia kasdienybėje yra žiūrovų numylėtinė ir serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Inga Norkutė? Kaip moteriai pavyko atsikratyti nereikalingų kilogramų? Apie viską ir dar daugiau – jau rytoj laidoje „Virtuvės istorijos“.

Skaitykite daugiau