Inga Norkutė atvėrė širdį: skirtis su Aurimu Žviniu paskatino meilė kitam vyrui

Inga Norkutė / TV3 nuotr.
Inga Norkutė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-24 11:28
AA

Neseniai skyrybas išgyvenusi aktorė Inga Norkutė atskleidė, kad prie sprendimo su buvusiu sutuoktiniu pasukti skirtingais keliais prisidėjo ir netikėtai užklupę jausmai kitam vyrui.

Neseniai su vyru aktoriumi Aurimu Žviniu išsiskyrusi moteris laidoje „Raudonas kilimas“ pasakojo, kad juos vis dar sieja draugystė.

„Tiesiog pasukome skirtingais keliais, nusprendėme, kad abiems nuo to bus tik geriau. Nieko blogo nebuvo, dabar galiu tiesiog pasakyti – ačiū už tuos 10 metų. Nereikia gyventi kartu iš pareigos“, – sakė I. Norkutė.

Šiuo metu aktorė tiesiog žydi. Žinoma aktorė atskleidė, kad ji ir vėl patikėjo meile, sulaukia daugybės vyrų dėmesio, o jos širdis ir vėl užimta. Jau kurį laiką I. Norkutė puoselėja šiltus jausmus naujam vyrui. Aktorė prisipažįsta – būtent naujai užgimę jausmai ir padėjo priimti sprendimą nutraukti santuoką.

„Aš esu įsimylėjusi!“ – su šypsena pasakojo I. Norkutė ir atskleidė, kad naujas mylimasis aktorę lepina kaip įmanydamas. Aktorė taip pat papasakojo, kad naujieji santykiai buvo viena svarbiausių priežasčių priimti lemiamą sprendimą dėl skyrybų.

Kaip po skyrybų su vyru jaučiasi aktorė I. Norkutė? Kas tas aktorės širdį pavergęs paslaptingas vyras ir kiek laiko jie kartu? Apie visa tai ir daugiau jau rugsėjo 24 dieną 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.