Inga Norkutė-Žvinienė pirmą kartą po septynerių metų – be darbo televizijoje

Inga Norkutė-Žvinienė ir Adolfas Jarulis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Inga Norkutė-Žvinienė ir Adolfas Jarulis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-04 13:49
AA

„Sekmadienio rytą“ linksmų plaučių aktorė Inga Norkutė-Žvinienė prisimins mokyklinius laikus. Ji, kaip ir dera meniškos prigimties žmogui, mokykloje puikiai rašė rašinėlius ir deklamavo eilėraščius. O per tiksliųjų mokslų pamokas dažniausiai girdėdavo: „Bus du, Norkute, tau, bus du“, – linksmai pasakojo garsi aktorė.

„Na, nesisekdavo man ta chemija, bet dėl trejeto pakovoti mokėdavau. Buvau sumąsčiusi, kad galėčiau per chemijos savaitę pradinukams vaidinti burtininkę – iš teatro paėmiau tokį apsiaustą – ir visą savaitę rėkavau „fokus pokus“– taip ir išzyziau trejetą“, – linksmai pasakos Inga. 

Dar smagesnis nuotykis iš mokyklos laikų – pokalbis su fizikos mokytoju koridoriuje prie palangės, žvelgiant į dangų: „Na, Norkute, tai ant ko laikosi mėnulis?“, – paklausė jos mokytojas. „Ant vinies tikriausiai – juk turi ant kažko laikytis“, – tąsyk samprotavo populiari būsima aktorė, privertusi mokytoją juoktis iki ašarų. 

Tikrai nejaučiu nerimo, dėl to, kad neturiu jokių televizinių projektų. Tai laikas, kurį galiu išnaudoti gamindama savo žmogui, svečiams.

BTV „Sekmadienio ryto“ laidoje Inga Norkutė atvirai papasakos kaip jaučiasi dėl pertraukos televizijoje, kuri aktorei yra pirmoji po septynerių metų. 

„Tikrai nejaučiu nerimo, dėl to, kad neturiu jokių televizinių projektų. Tai laikas, kurį galiu išnaudoti gamindama savo žmogui, svečiams. O anksčiau per nesibaigiančius darbus tam paprasčiausiai nelikdavo laiko. Dėl to kartais pasidarydavo liūdna“, – pasakojo aktorė ir užsiminė, kad vis dėlto jau pradeda laukti įdomesnių pasiūlymų iš televizijos.

Astai Stašaitytei-Masalskienei paklausus apie žvaigždžių ligą, I.Norkutė pratrūks juokais.  „Yra tokia žvaigždžių liga. Savo kolegoms visada sakau, jeigu netyčia susirgsiu – jūs mane perspėkite. Aišku, yra labai kvaila liga. Juk viskas taip laikina. Manau, kad laiku patekau į televiziją, ne kokių aštuoniolikos, todėl buvau labiau apsaugota “, – savo mintimis dalinsis I. Norkutė. 

Nuoširdus „Sekmadienio rytas“ –  10 val. ryto per BTV.