Inga Stumbrienė – britų dėmesio centre: jos nuotrauka pateko į populiarų portalą

Inga Stumbrienė, Salt Bae / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Inga Stumbrienė, Salt Bae / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-13 13:12
AA

Verslininkė Inga Stumbrienė su šeima dažnai keliauja po pasaulį ir aplanko ne tik žymiausias užsienio šalies vietas, bet ir restoranus. Ne išimtis – garsiojo turkų šefo Nusreto Gökçe, geriau žinomo kaip Salt Bae, restoranas „Nusr-Et“ Londone. Akimirka iš prabangios vakarienės pasidalijusi I.Stumbrienė neliko nepastebėta – jos nuotrauka atkreipė britų žiniasklaidos dėmesį.

Penktadienį britų naujienų portalo „Daily Mail“ pasirodė straipsnis apie itin prabangų ir įžymybių pamėgtą Salt Bae restoraną „Nusr-Et“ Londone. Jam iliustruoti pasirinkta ir elegantiškai pasipuošusios Ingos Stumbrienės nuotrauka, kuria ji ir savo gastronomine patirtimi prieš pasidalijo instagramo paskyroje.

„Garsiojo šefo Salt Bae restoranas Nusr-Et garsėja savo kainomis ir steiku, dengtu auksu, tačiau galiu drąsiai pasakyti, tai vienas geriausių restoranų kuriose esame buvę.

O ar jus esate buvę Nusr-Et restorane, kokius įspūdžius jums paliko?“, – savo sekėjų klausė Inga Stumbrienė.

Britų žurnalistų dėmesį patraukęs I.Stumbrienės kadras patalpintas ne tik straipsnio viduje – ji pasirinkta ir titulinei nuotraukai.

Tai labai nudžiugino ir pačią verslininkę. Šia žinia ji taip pat pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„WOW! Kaip nerealiai.
Atsibundi ir netikėtai pamatai save Daily Mail viršelyje su Salt Bae.

Šiandien su vaikais turėjom būti Legolende, bet, deja, kažkas ėmė ir susirgo (aš), tai bent jau tokia paguoda gulint lovoj tarp daugybės nosinių ir vaistų“, – britų žiniasklaidos dėmesiu džiaugėsi I.Stumbrienė.

Straipsnyje, kuriame atsidūrė lietuvės nuotrauka, nagrinėjama prabangaus restorano sėkmės paslaptis. Vos per keturis mėnesius „Nusr-Et“ Londone uždirbo jau 7 mln. svarų (apie 8,3 mln. eurų), už ką, anot „Daily Mail“, galima padėkoti nuomonės formuotojams iš viso pasaulio.

Šie, socialiniuose tinkluose dalindamiesi nuotraukomis iš restorano, jam daro didžiulę reklamą ir traukia naujų lankytojų būrius nepaisant įspūdingų patiekalų kainų.

2021-ųjų rugsėjį Londone turkų šefas, 2017-aisiais tapęs interneto sensacija ir šiuo metu turintis daugiau nei 47 milijonus sekėjų, atidarė savo pirmą prabangų kepsnių restoraną „Nusr-Et Steakhouse“.

Garsusis turkų šefas Nusretas Gökçe-Salt Bae / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po mėnesio internete išplito vieno kliento sąskaita, kuri bylojo, kad vakarienė „Salt Bae“ pravarde išgarsėjusio virtuvės šefo restorane vyrui kainavo daugiau nei 37 tūkst. svarų sterlingų, t.y. beveik 44 tūkst. eurų.

Žmonės piktinosi tokiomis kainomis. „Tai yra pasibjaurėtina“, „visiška nesąmonė“ – internautų komentarus citavo portalas „Manchester Evening News“.

Beje, paties restorano internetinėje svetainėje patiekalų kainų nerasite. Vis dėlto, jei tikėsime internete atsidūrusia sąskaita, „Salt Bae“ restorane sumokėsite mažiausiai 11£ (apie 13 eurų) už „Red Bull“ skardinę, 200 £ (237 eurus)už keturis turkiškus pyragėlius ir 850 £ (apie 1775 eurus) už jautienos kepsnį.