Inga Valinskienė prisipažino, kodėl nenaudoja soc. tinklų, o jos nuotraukas įkelia kiti

Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas / Teodoro Biliūno ir Pauliaus Peleckio nuotr.
Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas / Teodoro Biliūno ir Pauliaus Peleckio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-04-10 17:49
AA

„Nelabai naudojuosi socialiniais tinklais ir pati juose beveik netalpinu savo nuotraukų, dažniausiai jas patalpina kiti. Ko gero, esu kita karta, nesuspėjau su savo metais“, – atvirauja Inga Valinskienė.

Sekmadienio vakarą TV žaidime „Aš matau tavo balsą“ Inga Valinskienė dar kartą įrodė, kad ilgametė patirtis scenoje visgi duoda savo: spėliojant, kuris pagal fonogramą dainuojantis atlikėjas tikrai moka dainuoti, o kuris tik apsimeta, ji  akimirksniu tapo komandos lydere.

Tačiau psichologinių spėliojimų kupinoje laidoje muzikiniai detektyvai ne tik bandė perprasti kitus, bet ir daug atvirauvo apie save. Pavyzdžiui, Inga prisipažino, kad nemėgsta pokerio ir socialinių tinklų.

Inga Valinskienė / LNK nuotr.

Nespėjo su „Facebook karta“

Viename iš žaidimo „Aš matau tavo balsą“  etapų, kuris vadinasi „Nulaužtas telefonas“ tikrinamas pasirinkto  dalyvio telefonas ir bandoma atspėti, ar asmeninis turinys, kuriuo dalyvis pasidalino (pavyzdžiui, nuotraukos bei patiktukai socialiniuose tinkluose) yra tikri, ar surežisuoti.

Laidos vedėjui Rokui Bernatoniui pasmalsavus, kiek iš tikrųjų scenos žmogus – pavyzdžiui, Inga Valinskienė –  gali surinkti patiktukų po savo įrašais, Inga Valinskienė prisipažino, kad jų ji tiesiog nerenka.

„Nelabai naudojuosi socialiniais tinklais ir pati juose beveik netalpinu savo nuotraukų, dažniausiai jas patalpina kiti. Ko gero, esu kita karta, nesuspėjau su savo metais“, –  atvirauvo Inga, o komplimentų jai negailėjo Karolina Meschino.

„Ingai nereikia jos fanų „Facebooke“ – kiek žmonių ją myli, Inga tiesiog pamato arenose“, – pastebėjo Karolina. 

Inga Valinskienė / LNK nuotr.
Inga Valinskienė / LNK nuotr.

Kas Ingą siutina?

Pradžioje drąsiai spėliojusi, kuris dalyvis yra geras dainininkas, o kuris blogas, jau netrukus Inga Valinskienė prisipažino, kad tai padaryti, visgi, tikrai sunku.

„Šitas žaidimas taip susuka galvą, kad mane net siutina! Bet pasakiau sau: jeigu nepastebėsiu, kad viena ar kita mergina tikrai gali dainuoti, esu visiškai žiopla”, – emocijų neslėps scenos profesionalė. Karštose diskusijose ji taip pat prisipažins, kad tiki, jog pradėti dainuoti gali kiekvienas – tereikia daugiau ar mažiau darbo  siekiant išmokti valdyti balsą, kurį turi visi. „Na ir, žinoma, yra dalykų, kurių neišmoksi – jie yra arba duoti arba ne. Tai yra scenos pojūtis, išraiška, kūno kalba“, –  sako Inga. 

Inga Valinskienė / LNK nuotr.

Kaip  pagrindiniam laidos dalyviui – sporto žurnalistui Sauliui Ramoškai ir šešiems muzikiniams detektyvams: Ingai Valinskienei, Karolinai Meschino, Monikai Liu, Gintarei Gurevičiūtei, Mantui Žmuidzinavičiui – Wizard ir „TikToker‘iui Mantui Butkevičiui sekėsi atspėti, kuris dainininkas geras, o kuris blogas ir ar  laimėti pagrindinį laidos prizą – 10 000 Eur bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.