Inga Valinskienė pristato vasarai skirtą dainą: vaizdo klipą Nidoje filmavo neatsitiktinai

Inga Valinskienė / „Zaneta Pau Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Mylimiausia vieta pasaulyje, kerintis saulėlydis, jachta ir jausmus išlaisvinantis pajūrio vėjas – taip su prabėgusia vasara atsisveikinti nusprendė dainininkė Inga Valinskienė, pristatanti naujausią savo dainą „Žingsniai keli“ ir Nidoje ką tik nufilmuotą vaizdo klipą.

„Tai daina be ypatingų dramų, lūžių. Lengva, lyg vasara. Apie drąsą ne tik mylėti, bet ir gyventi. Apie norą save įkvėpti ir nebijoti žengti jokių žingsnių gyvenime“, – sako I.Valinskienė.

Tekstą ir muziką dainai Inga sudėjo pati, aranžuote pasirūpino žinomas muzikos prodiuseris, dainų kūrėjas Paulius Jasiūnas.

Lietuvos gamtos perlas – Nida – vaizdo klipui parinkta neatsitiktinai. Jau daugelį metų visos I.Valinskienės vasaros prabėga čia. Pajūrio kadrai nufilmuoti nuošaliame, mėgstamiausiame Ingos paplūdimyje.

„Tai mano vieta. Čia beveik nebūna žmonių, galiu mėgautis ramybe ir nuostabia gamta. Noriu ją parodyti savo publikai ir iš naujo supažindinti su savimi – klipe esu tokia, kokia prie jūros būnu kasdien“, – pasakoja dainininkė.

Dainos „Žingsniai keli“ pateikimas išties labai lengvas, neįpareigojantis. Jam ruošiantis I.Valinskienei nereikėjo drabužių stilistų, makiažo meistrų ar šukuosenų kūrėjų. Čia ji visiškai natūrali, atsipalaidavusi ir besimėgaujanti gamta ir muzika.

„Buvome tik aš, operatorius Šarūnas Burža ir jūra“, – juokiasi Inga.

Inga Valinskienė siunčia saulėtų linkėjimų iš nuostabiosios Nidos - jūsų dėmesiui naujausia jos daina ir vaizdo klipas „Žingsniai keli“:

Skaitykite daugiau