Inga Valinskienė, šokdama su Andriumi Butkumi ir Deiviu, virto aistringąja Dulsinėja

Inga Valinskienė ir Andrius Butkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Inga Valinskienė ir Andrius Butkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-17 15:03
AA

Palangoje šeštadienį, nors ir ne visos, bet dauguma širdžių plakė šokio ir muzikos ritmu. Nepaisant to, kad keturi šokėjai „Džentelmenai“ pristatė savo debiutinę dainų programą, šokių čia tikrai netrūko.

Inga Valinskienė ir Deividas Norvilas-Deivis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Tarp įvairiausių Tado Rimgailos, Vytauto Mackonio, Andriaus Butkaus ir Dainiaus Dimšos bei jų muzikalių bičiulių dainų judėjo klubai ir trepsėjo kojos. Taip taip, profesionalūs šokėjai ir tą vakarą scenoje šokdino kadaise televiziniuose projektuose šokdintas damas.

Tadas Rimgaila romantišką šokį atliko su Kristina Navickaite-Tina, Vytautas Mackonis tango ritmu vedžiojo Ingridą Kazlauskaitę, Dainiaus Dimša valso žingsneliu vaikščiojo su Katažina Nemycko.

Tačiau labiausiai publiką pakerėjo, o gal prajuokino Andriaus Butkaus, Ingos Valinskienės ir Deivido Norvilo-Deivio trio. Mat šie suvaidino mizansceną iš Migelio de Servanteso romano „Don Kichotas iš La Mančos“.

Inga – romantiška ir aistringa Dulsinėja – galiausiai sulaukusi savo lietuviškos Don Kichoto versijos – Andriaus, sušoko aistringą šokį iki... scenoje pasirodė Deividas Norvilas. Bajoro ginklanešį Sančą Pansą įkūnijęs dainininkas situaciją pavertė absoliučiai komiška. Jis ritosi kūliais, nešiojo I.Valinskienę po sceną, kovojo su A.Butkumi, ir galiausiai mėgino paveržti Dulsinėją nuo savo bajoro.

Ko gero, smagiausia dalis buvo ta, kurios nebuvo renginio scenarijuje. Nuo aistringo šokio Ingai ir Deividui, tikrąja to žodžio prasme, išlakstė mikrofonai. Inga pusę šokio jį tiesiog nešiojosi rankoje. Tačiau nepaisant to, publika plojo trijulei švilpdama, taip atsidėkodama už gerą humoro dozę.  Daugiau apie debiutinį „Džentelmenų“ koncertą Palangoje skaitykite paspaudę čia.

Palangos vasaros estradoje skambėjo „Džentelmenų“ ir jų bičiulių dainos dainos (84 nuotr.)
+78
Inga Valinskienė ir Deividas Norvilas-Deivis / Lukas Balandis / BNS nuotr.