„Ingrid Style Secret“ kūrėja Ingrida Kazlauskaitė: „Sacharos dykumą radome ir Lietuvoje“

Ingrida Kazlauskaitė / „PRO Photo“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė, prekinio ženklo „Ingrid Style Secret“ kūrėja Ingrida Kazlauskaitė neabejoja – jai, ruošiantis vienai svarbiausių šios vasaros fotosesijų, Lietuvoje pavyko atrasti tai, ko tikrai nesitikėjo – Sacharos dykumą primenančią aplinką.

„Norint neužgožti mūsų kurtų drabužių ryškumo ir aksesuarų detališkumo reikėjo šviesaus, neutralaus, bet savąją energiją turinčio fono. Iš pradžių galvojau, jog tokį rasime tik pajūryje. Bet... pasirodo, jis visą laiką buvo netoliese!“, – džiaugėsi atlikėja.

Ji tikino fotosesijos vietos detalizuoti nenorinti, bet žinanti, jog vaikystėje dažnai joje apsilankydavo su tėvais, žaisdavo ar tiesiog poilsiaudavo. I. Kazlauskaitė įsitikinusi – kartais, norėdami atrasti tai, kas mums svarbu, per daug įsitempiame, visko iš savęs reikalaujame, todėl nepastebime to, kas yra visai greta.

Ingrida Kazlauskaitė ir Anna Bochan / „PRO Photo“ nuotr.

„Ingrid Style Secret“ darbams pristatyti skirta fotosesija užtruko maždaug trylika valandų. Diena, nors tokių šią vasarą buvo reta, pasitaikė karšta.

„Tai gaudėme saulės blyksnius, tai ieškojome šešėlių! Pramogauti ar atsikvėpti nebuvo kada“, – sakė I.Kazlauskaitė. Ji tapo pagrindiniu „Ingrid Style Secret“ modeliu. Keliose nuotraukose įsiamžino ir aksesuarų kūrėja Irina My My bei stilistė Ana Bochan.

Ingrida Kazlauskaitė ir Anna Bochan / „PRO Photo“ nuotr.

Kaip vieną įdomesnių fotosesijos detalių I. Kazlauskaitė prisimena kieto pagrindo po smėliu kūrimą.

„Norėjau avėti aukštakulnius, o jie nuolat smigo į smėlį. Teko po viršutiniu jo sluoksniu sukurtu tvirtą pagrindą, ant kurio būtų patogu stovėti“, – pasakojo atlikėja. Šis projektas šiuo metu sulaukia bene daugiausiai I. Kazlauskaitės dėmesio.

Kaip gimė „Ingrid Style Secret“?

Labai natūraliai! Kiekvieną sezoną mąstau apie naująjį sceninį įvaizdį – kaip norėčiau atrodyti, kuo puoštis ir t.t. Ir aiškiai, žinojau, kad tiek šios vasaros, tiek rudens „topas“ tikrai bus džinsas! Myliu šį audinį nuo vaikystės. Net pamenu, kaip maža būdama mamos prašydavau, kad nupirktų džinsus, o juos išaugus, jai dar juos tekdavo persiūti į „bridžus“ ir apsiuvinėti įvairiomis spalvotomis dekoracijomis!

Ingrida Kazlauskaitė ir Anna Bochan / „PRO Photo“ nuotr.

Tad šįkart buvau tikra, kad noriu kažko įdomiau pateikto, moteriško, jaunatviško, seksualaus ir originaliai dekoruoto džinsinio įvaizdžio.... Šia savo idėja pasidalinau su profesionalia unikalių medalių ir prabangių ordinų „Medalika“ kūrėja Irina My-My. Būtent jos kurtas dekoracijas aš įsivaizdavau naujajame džinso įvaizdyje. Iš tiesų labai apsidžiaugiau, kai Irina taip pat su iniciatyva ir daugybe idėjų prisipažino, kad taip pat jau norėjo irgi kažkokių naujų vėjų ir eksperimentų....

Tad per žiemą mes brandinome šią mintį, kol prie mūsų prisijungė puiki stilistė ir nuostabi draugė Anna Bochan. Netrukus visa tai, kas buvo tik eskizuose, materializavosi. Matyt, viskas vyko laiku ir taip, kaip turėjo būti, nes naująjį įvaizdį itin palankiai priėmė ir gerbėjai, ir tie, kuriuos kasdien tiesiog sutinku gatvėje. Komplimentų sulaukiu ir pasipuošusi džinsiniu švarkeliu, ir bet kuriuo kitu „Ingrid Style Secret“ drabužiu ar aksesuaru.

Ingrida Kazlauskaitė ir Anna Bochan / „PRO Photo“ nuotr.

Džiugu, kai tai, kieno idėjos autorė esu pati, žmonėms palieka įspūdį. Tad, kodėl nepasidalinus gražiais dalykais, kurie jam/jai labai patiko, kreipėsi ir nori taip pat turėti, atrodyti originaliai ir pasijusti ypatingu? Tad mes su profesionalia komanda nutarėme, kad norime mielai dalintis, patarti, jei reikės, ir suteikti galimybę žmogui įsigyti ar jam individualiai sukurti „Ingrid Style Secret“ įvaizdį atitinkantį rūbą: vienetinį ir unikalų.

Viskas turi savąją kainą...

Žinoma. Bet ją nusakyti sudėtinga, kol nežinai, kas konkrečiai žmogų domina. Viena – kai drabužis jau sukurtas, kita – kai jis gaminamas individualiai. Taip pat priklauso nuo to, ar tai frakas, ar tai kito modelio džinsinis švarkas, ar aksesuaras... Būtina atsižvelgti į tai, ko žmogus pageidauja, kokie aksesuarai puoš darbą: sagos, medaliai ir ordinai, kuriais puošiami mūsų švarkai, gali būti dekoruojami, ir bižuterinėmis detalėmis, ir auksu, sidabru, brangiais natūraliais akmenimis ar „Swarovski“ kristalais. Kiekvienu atveju turime ką pasiūlyti – ir tiems, kas nori ekonominio, bet originalaus darbo, ir tiems, kas nori turėti itin vertingą kūrinį.

Ingrida Kazlauskaitė ir Anna Bochan / „PRO Photo“ nuotr.

Ar pati prisidedi prie gamybos?

Kaip ir minėjau, esu tas žmogus, kuris generuoja idėjas ir gyvena kūrybos pasaulyje. Pirmiausia tai, ko norėčiau, sukuriu savo mintyse. Tada sėdame su profesionalėmis ir aptariame visas įgyvendinimo detales. Irina ir Ana tai, ką sumąstėme, ima įgyvendinti. Bet, jei projektą reikia realybe paversti skubiai ir būtina papildoma pagalba, adatą į rankas visuomet paimu ir pati.

Ingridos Kazlauskaitės drabužių kolekcija „Ingrid Style Secret“ (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau