Ingrida Kazlauskaitė ir „Girls Only“ Palangoje pristatė naują „Eneos1006 km“ lenktynių himną

„Eneos1006 km“ lenktynių himno pristatymas / „Racing Ladies“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors iki „Eneos 1006 km lenktynių“ Palangoje liko dar visas mėnuo, savaitgalį jau pristatytas oficialus „Eneos 1006 km lenktynių“ himnas „Mes lekiame su vėju“, kurį sukūrė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, jį atliko dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kartu su merginų grupe „Girls Only“.

Kol merginos ruošėsi pasirodymams, programą papildė prie DJ pulto stojusi Monika Šalčiūtė, kuri linksmino vakaro svečius kartu su „DJ BeLeo“, savo šarmingus kūrinius atliko Ingrida su grupe „Girls Only“.

Šių rinkimų iniciatorei ir sumanytojai Asta Jonušienei, šį kart komisijoje talkino gausus būrys patarėjų: lenktyninkai Indrė Senkutė, Karolis Gedgaudas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktorė bei psichologė Lina Bražinskaitė-Tupivskovienė, specialiai į šį renginį atskridęs vienas iš lenktynių dalyvių, belgas Steve'as Vanbelingenas ir „Eneos 1006km“ pagrindinis organizatorius Darius Jonušis.

Palangoje oficialiai pristatytas naujas „Eneos1006 km“ lenktynių himnas (14 nuotr.)
+8

Vakaro favorite po ilgų komisijos diskusijų išrinkta klaipėdietė Aušrinė Rezgytė jos galvą papuošė vienos iš pretendenčių Simonos Kateivaitės florisčių, iš gyvų orchidėjų sukurta itin orginali karūna.

Dėl „Miss Racing“ titulo liepos 20-23 dienomis, Palangoje varžysis septyniolika gražuolių, o nugalėtoja taps – kitų metų „ENEOS 1006 km“ lenktynių „veidu“. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. lenktynės, kuriose atstovaus „Comparex“ lenktynininkų komandai kaip lenktynių merginos.

Skaitykite daugiau