Ingrida Kazlauskaitė nepraleido pašėlusio vakarėlio naktiniame klube

Ingrida Kazlauskaitė / Naurimo Zavecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kartais būtina naktinį gyvenimą pajusti ne nuo scenos, o tiesiog atėjus su draugais į klubą pašėlti. Taip patikimiausiai sužinai, ko iš atlikėjų tikisi publika“, – neabejojo dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Atlkėja penktadienio naktį „Drama Night Club“ šventė dviejų draugių – papuošalų kūrėjos „Irinos My My“ ir „Racing Ladies“ narės Jolitos Kuliešytės gimtadienį.

Žinoma kaunietė neslepia – apsilankymo naktiniame klube tikslas buvo ne vienas. Ji iš arti norėjo stebėti, kaip vyksta pirmasis „Drama Queen“ konkurso etapas.

„Mis Žemė“ ir „Mis Turizmas“ konkursų dalyvė I.Kazlauskaitė įsitikinusi – merginoms reikalingas visuotinis jų žavesio pripažinimas.

Ingrida Kazlauskaitė / Naurimo Zavecko nuotr.

„O ypač kai tereikia nusifotografuoti ir „Facebook“ surinkti kuo daugiau „like“!“, – sakė atlikėja.

„Drama Queen“ rinkimai naktiniame klube vyks kiekvieną penktadienį. Paskutiniame etape dešimt merginų, surinkusių didžiausią „like“ skaičių, pateks į finalą. Pagrindinis prizas – kelionė į Turkiją bei tapimas reklaminiu ,,Drama Night Club“ veidu.

„Veiksmo naktiniame „Drama Night Club“ netrūksta nei ketvirtadieniais, nei šeštadieniais. Didžėjų ar barmenų pasirodymai, įspūdingi šou, žinomų atlikėjų koncertai... Stengsimės nuolat palepinti publiką“, – sakė naktinio šėlsmo Kaune iniciatoriai.

Po audringo penktadienio vakarėlio klubinėtojai „Drama Night Club“ laukiami ir šeštadienį – nusprendusiųjų pasinerti į siautulingus šokių pasaulio ritmus laukia dainininko Martyno Kavaliausko pasirodymas.

Vakarėlis klube „Drama Night Club“ (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau