Ingrida Navickaitė „Moterų ralyje“ varžysis avėdama aukštakulnius

Ingrida Navickaitė / Tomas&Lukas nuotr.
Ingrida Navickaitė / Tomas&Lukas nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-09 13:40
AA

Į balandžio 11 dieną vyksiantį pramoginį renginį „Moterų ralis“ užsiregistravo 150 moterų ekipažų. Ralio organizatoriai teigia, kad dėl itin didelio ekipažų skaičiaus „Moterų ralio“ startas truks kiek ilgiau nei dvi valandas.

„Dalyvių laukia ne tik rungtys automobiliu, bet ir išlipus iš jo. Pavyzdžiui, „Sporto biržos“ rungtis, kurioje ralio dalyvės turės stumti parduotuvių vežimėlius. Šį reginį galės pamatyti visi susirinkę žiūrovai“, ‒ pasakojo „Moterų ralio“ organizatoriai. 

„Moterų sugalvoti ekipažų pavadinimai mus ir žavi, ir linksmina. Pavyzdžiui, „Asfalto gėlės“,  „Princesių raketa“, „Aršios panteros“, ‒ originaliausius ekipažų pavadinimus vardijo renginio organizatoriai. Jie viliasi, kad dalyvės kūrybiškai atsižvelgs į renginio nominacijas – bus renkama elegantiškiausia, ryškiausia, azartiškiausia bei geriausiai renginio nuotaiką atspindinčio automobilio komanda. 

„Moterų ralyje“ savo jėgas išbandys ir „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda. VMG vadovė Ingrida Navickaitė nusprendė lenktynėse dalyvauti avėdama aukštakulnius batelius. 

„Aukštakulniai bateliai ‒ mūsų ekipažo skiriamasis ženklas. Dalyvaudama „Moterų ralyje“ noriu išlikti graži ir stilinga, juk čia svarbiausia ‒ gera nuotaika. Ypač kai žinau, kad po renginio  Kaune vyksiančiose dūzgėse mūsų lauks ypatingas desertas, kurį moterims ruoš kulinaras Alfas Ivanauskas“, ‒ šypsojosi I.Navickaitė. 

„Moterų raliui“ pasisiuvo specialią aprangą

Kristina Mališauskienė ir Irina Kundrotienė / Tomas&Lukas nuotr.

Dizainerė K.Mališauskienė ‒ viena iš dalyvių, nusprendusių šeštadienį praleisti ralio trasoje. Norėdama pabrėžti savo ekipažo išskirtinumą, dizainerė specialiai raliui pasiuvo spalvingus kombinezonus. Pasak K.Mališauskienės, dėmesį atkreipianti ekipažo apranga ne tik suteiks pasitikėjimo savimi, bet gal net ir garantuos sėkmę.  

„Nereikėjo ilgai ieškoti, kur šiam raliui rasti šturmanę. Į savo komandą pasikviečiau kaimynę, nes manau, kad šiame ralyje labai svarbu tai, kaip dalyvės jausis važiuodamos savo automobiliuose. O aš savo šturmanę suprantu iš pusės žodžio“, ‒ pasakojo būsimoji lenktynininkė.