Ingridos Kazlauskaitės įspūdžiai Airijoje: žadą atimanti gamta ir gluminantis merginų apsirengimas

Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.
Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-04 10:15
AA

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė neseniai grįžo iš Airijos, kur aplankė savo pusseserę. Po savaitę trukusios kelionės automobiliu, Airijos gamta Ingridą taip sužavėjo, kad ji ten žada grįžti ne kartą.

Žmonės.lt I.Kazlauskaitė pasakojo, kad jau buvo laikas atitrūkti nuo varginančio šurmulio ir darbų, tad per Velykas susikrovė lagaminą ir išskrido į Airiją.

Ingrida teigė, kad Velykų tradicijos jų šeimoje ypač svarbios, todėl svarbu šventes sutikti su pačiais artimiausiais žmonėmis.

„Mano šeima puoselėja tradicijas ir stengiasi per šventes susiburti kartu. Aš aplankiau pačią mylimiausią pusseserę ir jos šeimą. Jie Airijoje gyvena jau labai ilgą laiką, o per šias Velykas nusprendžiau juos aplankyti. Kažkaip širdį skaudėjo, galvojau, kaip jie ten be mūsų per šventes bus. Kelionė tapo atostogomis, juolab kad iki tol niekada nesu buvusi Airijoje“, – pasakojo I.Kazlauskaitė.

Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.

Prieš savaitę trukusią kelionę po visą Airiją, I.Kazlauskaitė pirmiausia atšventė Velykas. Jos buvo kiek neįprastos – pirmą kartą vašku mėgino marginti kiaušinius.

„Močiutė taip margindavo, mūsų mamos jau moka tą techniką, tad nusprendėme pasimokyti ir mes. Na, margučių neįamžinome, nes marginimui ranka dar neįgudusi, tuos įspūdžius pasilikome sau. Žodžiu, buvo lietuviškos Velykos Airijoje. Visos tradicijos, patiekalai“, – juokėsi I.Kazlauskaitė.

Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.

Po sočių švenčių I.Kazlauskaitė leidosi į kelionę, kurioje patyrė nepamirštamų įspūdžių.

„Kiekvieną dieną po visą Airiją važinėjome automobiliu. Atsikeldavome ir galvodavome maršrutą. Daug gamtos grožio pamačiau... Iš tikrųjų, gamta ten yra nuostabi. Tos kalvos, spalvos, kriokliai... Tai yra nuostabu. Važiavome ir prie jūros, kur stūkso olos ir įspūdingi skardžiai. Įdomiausia tai, kad nuotraukos yra be jokio efekto, nes tokiems vaizdams jokių efektų tikrai nereikia.

Taip pat buvome tokiame nedideliame slėnyje. Ten labai apsidžiaugiau, nes sveikinosi visi lietuviškai. Daug lietuvių ten atvyksta. Pripratę visi, kad lietuvius bloguoju mini. Anaiptol, yra daug šaunių mūsų tautiečių ir jie tą žino.

Aš buvau labai sužavėta ir laiminga. Nuo viso miesto šurmulio buvo toks nuostabus poilsis. Ta gamta labai atpalaiduoja. Tikrai ten grįšiu, nes Airija paliko ypač didelį įspūdį“, – džiaugėsi I.Kazlauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Kazlauskaitė prabilo apie atžalas: „Visuomet norėjau turėti dvynukus“

Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.

Ingrida pasakojo, kad vieną vakarą šėlo naktiniame klube. Čia jai įspūdį paliko žmonių paprastumas ir draugiškumas. Vis dėlto, Ingridą glumino vietinių moterų aprangos stilius.

Ingridos Kazlauskaitės atostogų Airijoje akimirka / Asmeninė nuotr.

„Buvau ir klube, pasišokau. Kai yra nuostabi draugija, visur labai smagu. Ten man patiko, bet klubinė kultūra visai kitokia. Merginų apsirengimo stilius kiek nustebino. Jis yra daug atviresnis, kai kur net mane suglumino... Paskui draugai juokėsi iš manęs, kad išsižiojus stoviu. Merginos ten nekompleksuoja. Joms nesvarbu, kad bateliai per dideli, o suknelė per maža, jos linksminasi. Jų manymu, tai neva „Hollywood style“, bet iki jo dar yra kur tobulėti.

O vaikinai ten mėgsta šokti, dainuoti. Pas mus klubuose visi stoviniuoja, o ten šoka ir linksminasi. Niekam nerūpi, kas kaip apsirengęs“, – su Žmonės.lt įspūdžiais dalijosi I.Kazlauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingridos Kazlauskaitės, Neringos Šiaudikytės ir kitų garsenybių mamos rinko dukroms vakarinius drabužius

Ingridos Kazlauskaitės atostogos Airijoje (45 nuotr.)
+39