Ingridos Kazlauskaitės, Neringos Šiaudikytės ir kitų garsenybių mamos rinko dukroms vakarinius drabužius

Neringa Šiaudikytė su mama Valdone bei Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė / Erlendo Bartulio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Nuo 5 iki 15 metų iš Kristės girdėdavau tik tai – „Ne. Šito aš nesirengsiu“. Dabar nuomonės dėl drabužių stiliaus jau kartais sutampa“, – juokdamasi sakė renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, į prabangios drabužių parduotuvės Kaune atidarymą atėjusi kartu su dukra Kriste.

Ji, kaip ir dar šešios mamos, renginio vakarą turėjo galimybę savąją atžalą aprengti taip, kaip nori. K.Kaikarienės teigimu, vienturtė duktė nuo mažų dienų turėjo kategorišką nuomonę kalbant apie tai, kaip jai reikėtų apsirengti. Tačiau dabartinis pasirinktas Kristės stilius mamai patinka. Ji jį vadina sportine elegancija. 

„Kristė turi gerą skonį. O kai į pagalbą pasitelkia ir mano drabužių spintą, tuomet viskas būna tiesiog tobula!“, – šypsodamasi sakė K.Kaikarienė.

K.Kaikarytė neslėpė iki šiol retai kada paklausanti mamos patarimo ir nesutinkanti su aplinkinių pastebėjimais, jog judviejų skonis ima panašėti. 

„Mama norėjo, kad rengčiausi elegantiškai, o man visuomet patiko sportinis stilius... Tačiau jau prieš kurį laiką pamėgau sukneles ir pradėjau puoštis. Mėgiamiausia savo spalva vadinu juodą, bet garderobe vis dėlto vyrauja pilka“, – pasakojo K.Kaikarytė. 

Kristė Kaikarytė ir Kristina Kaikarienė / Erlendo Bartulio nuotr.

Parduotuvės „Twin–Set Simona Barbieri“ atidarymo vakarą tinkančius drabužių derinius mama ir dukra parinko viena kitai. 

Tuo tarpu dainininkės Neringos Šiaudikytės mamai Valdonei niekuomet neteko kankintis įkalbinėjant dukrą apsirengti vieną ar kitą drabužį. Nuo trijų metų Neringa su malonumu rengdavosi sukneles. Tuomet itin mėgo šviesias, margintas gėlytėmis. 

Lietuvą užplūdus batų ant platformų madai gražaus balso savininkė mokslo metus trečioje klasėje pradėjo įspūdingai. 

„Neringa visuomet rengėsi drąsiai ir nelabai paisė kitų nuomonės. Rugsėjo 1 -ąją ji pradėjo lankyti naują mokyklą. Į šventę ji atėjo avėdama batus su storais ir aukštais padais. Ji tuomet buvo aukštesnė net už auklėtoją! Turbūt niekam nekyla abejonių kokia buvo bendramokslių reakcija“, – juokdamasi mokyklinę istoriją prisiminė V.Šiaudikienė. 

Kristė Kaikarytė ir Kristina Kaikarienė / Erlendo Bartulio nuotr.

Paauglystėje N.Šiaudikytė išgyveno „skrybėlėtą“ laikotarpį. Iki šiol Šiaudikių namuose yra dešimtys jos tada mėgtų ir nešiotų galvos apdangalų. 

„Neringos stiliuje nieko nekeisčiau. Jau keli metai kai ji aplanko parduotuves ir paskambinusi man pasako, kur ką vertėtų nusipirkti. Tereikia nueiti ir įsigyti išrinktą daiktą“, – nuoširdžiai pasakojo dainininkės mama. 

Dukters patarimų klauso ir dainininkė Liveta Kazlauskienė. Nors, tiesą pasakius, jų atžalai taip pat nepagaili. „Jei mūsų nuomonės nesutampa, arbitru priimant lemiamą sprendimą tampa Petras!“, – patikino L.Kazlauskienė. 

Būti gražiai rengiama dainininkė Ingrida Kazlauskaitė reikalavo nuo trijų metų. Didžiąją dalį drabužių Liveta dukrai pasiūdavo pati. Itin mažosios mėgstami buvo bridžai, dekoruoti gėlėmis. 

Kol buvo maža, I.Kazlauskaitė sutikdavo su mamos parinktu garderobu. Prieštaravimų atsirado paauglystėje, kuomet šeima gaudavo Lietuvoje nematytų drabužių iš Vokietijos.

Kristė Kaikarytė ir Kristina Kaikarienė / Erlendo Bartulio nuotr.

„Kadangi draugės tokių neturėdavo, Ingridai atrodydavo, jog norim jai įsiūlyti nemadingus drabužius“, – sakė L.Kazlauskienė. Nors jos ir dukters spintos – atskiros, kai reikia sukurti įspūdingesnį aprangos derinį visi daiktai tampa bendri. 

„Man iki šiol patinka laisvalaikio stilius, elegantiškai suplėšyti džinsai, prigludę ar dekoruoti rūbai“, – sakė I.Kazlauskaitė. 

Neseniai dainininkė sakė į mėgiamą „juodos – baltos“ spalvos paletę įtraukusi ir auksinius tonus. Taip pat ji tvirtina atradusi kareiviško stiliaus batus. 

Papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės mama Svetlana Riaukienė tikino, kad ji dukters aprangos stiliuje nieko nekeistų. 

Kristė Kaikarytė ir Kristina Kaikarienė / Erlendo Bartulio nuotr.

„Elvyra visada mėgo sukneles, nors jau ilgą laiką ji renkasi patogumą – kelnes. Kada ji pirmą kartą pasakė „Šito nesidėsiu“? Pradėjusi lankyti darželį!“ – prisiminė pašnekovė. 

Ji tikino ne kartą buvusi nustebinta šiuolaikinių madų tendencijų, bet vėliau įvertinusi tai, ką merginos vilki. Pavyzdžiui, elegantiškos suknelės ir sportinių batelių derinys kurį laiką atrodė nepriimtinas. 

„Itin ryškiai prisimenu tik vieną Rūtos apsirengimo stiliaus laikotarpį – tuomet, kai jai būtinai reikėjo turėti palaidinių su grupės „Spice girls“ nuotrauka“, – sakė buvusios Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionės Rūtos Gajauskaitės mama Giedrė Gajauskienė

Ji su šypsena tikina, kad mažoji nuo pirmų dienų mėgo persirenginėti. Net tuomet, kai kitos mamos pasakodavo esą rengdamos kūdikius patiria daugybę išbandymų, G.Gajauskienė tą galėdavo daryti be jokių trikdžių. 

„Rūtą, jei man būdavo negražu, galėdavau perrengti ir tris kartus! Ji tuo būdavo patenkinta ir neverkdavo“, – sakė pašnekovė. 

Kristė Kaikarytė ir Kristina Kaikarienė / Erlendo Bartulio nuotr.

Sportininkės populiariausias drabužis buvo kelnės. Jas R.Gajauskaitė mėgsta ir dabar. Mamai patinka dukters aprangos stilius, tik ji pilkų tonų dominavimą drabužiuose pakeistų ryškesnėmis spalvomis. 

Žinomo modelio Radvilės Labutytės mama Vilija Labutienė pasakojo trims dukroms drabužius mezgusi pati. Tik tuomet, kai per vienas Kalėdas joms dovanotus megztinius teko sunešioti pačiai, rūpintis mergaičių apranga neatsiklausus jų nuomonės nustojo. 

„Radvilei patikdavo, kaip ją rengdavau. Kartą poliklinikoje pamačiusi moterį su dukra ji net tyliai pasidžiaugė, jog nėra aprengta taip, kaip sutiktoji mergaitė“, – sakė V.Labutienė.  

Medalių kūrėjos Irinos Mi Mi mama Zoja Korovina sakė, jog dukra savą nuomonę reikšdavo ne dėl konkrečių drabužių, o dėl jų derinių. 

„Kai pažiūriu į Iriną negaliu atsistebėti – jai viskas tinka! Žinoma, gražiausiai ji man atrodė per savo vestuves“, – sakė Z.Korovina. 

Prisimatavusios drabužių iš naujosios kolekcijos žinomos moterys, kaip ir kiti kviestiniai svečiai, mėgavosi desertais, kuriuose buvo ne tik įprastų saldėsiams sudedamųjų dalių, bet ir daržovių. Taip pat klausėsi radijo laidų vedėjos Ramintos Vyšniauskaitės parinktos muzikos, stebėjo profesionalių modelių pasirodymą ant raudonojo kilimo. 

Parduotuvės atidaryme – žinomos mamos ir dukros (88 nuotr.)
+82
Skaitykite daugiau