Inovacija dermatologinėje kosmetikoje: jei oda prižiūrima – amžius nebaisus

Moteris / Projekto partnerio nuotr.
Moteris / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2022-01-28 13:55
AA

Sumažėjęs odos lygumas, stangrumas, atsiradusios smulkios raukšlelės... Net jauname amžiuje išryškėję odos pokyčiai daugeliui moterų kelia diskomfortą, mažina savivertę, tačiau pasitelkus inovatyvią kosmetiką šie procesai sėkmingai pristabdomi.

Pergalę su raukšlėmis žadančią naująją „Eucerin Hyaluron-Filler“ šeimą sudaro trys linijos, kurios, kaip įrodyta klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais, užtikrina odos senėjimą stabdantį poveikį kiekviename senėjimo proceso etape: pirmųjų raukšlių atsiradimo, tūrio ir elastingumo praradimo. 

„Eucerin Hyaluron-Filler“ dieninis, naktinis ir paakių kremai išskirtiniai dėl trigubo poveikio odai. 

Jie užpildo (formulė su trumpos ir ilgos grandinės hialurono rūgštimi: drėkina ir išlygina raukšles). 

Stimuliuoja (antioksidantas saponinas stimuliuoja pačios odos hialurono rūgšties gaminimą iki 256 proc.). 

Apsaugo (naujiena! Enoksolonas apsaugo pačios odos hialuroną, sulėtindamas jo irimo greitį daugiau nei 50 proc.). 

Apie kovą su raukšlėmis pasitelkus naujausią „Eucerin Hyaluron-Filler“ liniją pasakoja šioje srityje jau dešimtmetį dirbanti gydytoja kosmetologė Evelina Sinkevičienė.

Gydytoja kosmetologė Evelina Sinkevičienė

Odos senėjimo procesas, pasireiškiantis veido raukšlėmis, vis mažėjančiu odos stangrumu... Kiek galime šį procesą kontroliuoti?

Artėdamos prie 25 metų amžiaus jau galime pastebėti pirmuosius odos senėjimo pokyčius. Ji tampa šiek tiek sausesnė, papilkėjusi, dažnai šerpetoja, paakiuose išryškėja pirmosios raukšlelės. 

Žinoma, lemiamais senatvės veiksniais tampa gyvenimo būdas ir rūpinimasis savimi (mityba, sportas, miegas ir t. t.). Valdyti šį natūralų procesą įmanoma tik kompleksinėmis priemonėmis: svarbu atsisakyti žalingų įpročių, subalansuoti mitybą, pakankamai ilsėtis, tinkamai prižiūrėti, drėkinti odą.

Hialurono rūgštis yra mūsų odos komponentas, randamas epidermyje ir dermoje. Su amžiumi hialurono rūgšties mažėja.

Šis mažėjimas prasideda jau nuo dvidešimties metų ir galiausiai sukelia dehidrataciją. Oda praranda putlumą, todėl veide atsiranda raukšlių ir linijų, oda tampa jautresnė. „Eucerin Hyaluron-Filler“ kosmetikos priemonėse naudojamo hialurono funkcija ir yra surišti ir pritraukti vandenį, kad jis užpildytų odą ir suteiktų jai putlumo. Nauja unikali šios kosmetikos formulė užtikrina ir didesnį kremų veiksmingumą. 

„Eucerin Hyaluron-Filler“ / Projekto partnerio nuotr.

Kodėl senėjimo procesas kelia nerimą vis jaunesniame amžiuje? 

Senstame greičiau, nes išeikvojame savo išteklius anksčiau laiko. Ko norėti iš odos, kai gyvename nuolat skubėdami? Daugelis nuo ryto iki vakaro esame sukišusios nosis į išmaniuosius ekranus, kompiuterius... 

Dirbtinė šviesa veido odą labai sendina, o jei dar neišsimiegame, nepavalgome ar maitinamės nesveikai? Visa mūsų aplinka tai nulemia: maistas, oras, vanduo, gyvenimo būdas, tempas ir pan. Ne tik senėjimas, bet ir lytinė branda šiandien anksčiau įsibėgėja. 

Laimei, po daug metų trukusių tyrimų „Eucerin Hyaluron-Filler“ atnaujino savo priemonių linijos bazinį asortimentą ir pristato išskirtinę inovaciją – trigubo poveikio formulę, kuri užpildo, stimuliuoja ir apsaugo. Nauja sudedamoji dalis enoksolonas (jis itin vertingas, nes slopina odos hialuroną skaidantį fermentą) užtikrina dar didesnį veido priemonių veiksmingumą. 

Dieniniame, naktiniame ir paakių kremuose „Eucerin Hyaluron-Filler“ esantis inovatyvus didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgščių derinys suteikia odai stangrumo, švytėjimo, užpildo ir paviršines, ir giliausias raukšles.  

Pirmuosius senėjimo požymius stabdantys „Eucerin Hyaluron-Filler“ kremai ne tik atjaunina odos išvaizdą*, neužkemša porų, bet ir yra itin vertinami dėl lengvo ir malonaus aromato. 

Akių srities kremas sprendžia tokias problemas kaip pirmieji senėjimo požymiai, vadinamosios varnos kojelių raukšlės, itin jautrioje veido srityje. Reguliariai naudojant, pastebimai putlėja ir smulkios, ir net giliausios raukšlės.

* Tyrimo, kuriame dalyvavo 120 moterų, rezultatai. Priemonė buvo naudojama 4 savaites. 2021 m. sausis.

„Eucerin Hyaluron-Filler“ dieninis, naktinis ir paakių kremai bei koncentratas. Kosmetikos priemonės / Projekto partnerio nuotr.