Kokie pakeitimai padės susikurti vonioje a la SPA? Dalia Luzgauskaitė nėra apžavėta technologinių naujovių ir mano, kad nedideli pokyčiai taip pat padėtų gauti norimą rezultatą.
„Paprasčiausias būdas – nusipirkti žvakių, kvėpiklių ir tekstilės: rankšluosčių, kuriuos malonu liesti, kilimėlį, ant kurio smagu atsistoti po vonios ar dušo... Jei yra langas – pakabinkite užuolaidas. Kadangi mes visi skirtingi ir spalvas, kvapus, tekstūras taip pat jaučiame skirtingai, patarčiau organizuoti namų SPA vadovaujantis savo skoniu ir poreikiais, o ne mada ar vienu receptu.
SPA įspūdį sustiprins augalai, veidrodis – šios detalės kuria jaukumą. Jeigu norisi naujų technologijų, rinktis yra iš ko. Bet technika, būna, nesuveikia, genda, ilgainiui nusibosta... Teko bendrauti su vienu iš turtingiausių Lietuvos žmonių, kuris panoro savo išmanius namus pakeisti į tradicinius, t. y. grįžti prie natūralesnių dalykų. „Noriu pats mygtuką paspausti, žvakę užsidegti, o ne matyti šviečiantį dušą...“ – sakė jis.
Man taip pat patinka natūralumas. Liestis prie medžio, akmens, matyti žvakės liepsną... Natūralios medžiagos natūraliai sensta ir dėl to tampa tik jaukesnės, todėl vonios stalviršis gali būti medinis, plautuvė – akmeninė. Bet suprantu, kad visokie technologiniai žaisliukai veža, juos knieti išbandyti. Noriu įspėti: labai svarbu atidžiai perskaityti instrukcijas. Kai medžiagos natūralios, tu tiesiog jauti, kaip su jomis elgtis. O turint, pavyzdžiui, sūkurinę vonią reikia žinoti, kad į ją negalima prileisti putų, nes purkštukai gali užsikimšti.“ ⦿