Internautai be gailesčio išjuokė Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą

Internautai išjuokė Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą
Internautai išjuokė Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-17 16:40
AA

„Putino marionetė“ – taip apibūdinamas JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kuris per Helsinkyje įvykusią spaudos konferenciją atsisakė kaltinti Rusijos vadovą Vladimirą Putiną įsikišimu į 2016-ųjų JAV prezidento rinkimus. Maža to, stovėdamas šalia Rusijos lyderio D.Trumpas pasmerkė savo sprendimą tirti išorės jėgų kišimąsi į prezidento rinkimus ir taip sumenkino JAV žvalgybos tarnybas.

Tokį D.Trumpo elgesį pasmerkė ne tik jo kritikai, bet ir Respublikonų partija, kuri ilgus mėnesius bandė įtikinti JAV ir likusį pasaulį, kad D.Trumpas yra pasiryžęs drąsiai priešintis Rusijai.

Štai senatorius Johnas McCainas savo šalies lyderio susitikimą su V.Putinu pavadino tragiška klaida ir pareiškė, kad tai yra didžiulė gėda. Tuo tarpu buvęs JAV Centrinės žvalgybos agentūros vadovas Johnas Brennanas prezidento kalbą pavadino išdavikiška, o senatorius Chrisas Murphy tviteryje rašė: „Visas šis susitikimas buvo milžiniškas vidurinysis pirštas, kurį prezidentas Trumpas atkišo savo paties šaliai.“

Tačiau labiausiai JAV prezidento negailėjo internautai, sukūrę šūsnį D.Trumpo ir V.Putino draugystę parodijuojančių memų. Kai kuriuose montažuose D.Trumpas vaizduojamas kaip Rusijos lyderio mylimasis, kituose – kaip jo marionetė ar vaikas.

Amerikiečiai karčiai juokavo, kad po Helsinkio suvažiavimo jau nebežino, kokioje valstybėje jie gyvena: "Trumpo ir Putino susitikimas man paliko daug neatsakytų klausimų.

1. Ar mes dabar esame Rusijos piliečiai?

2. Ar mes galėsime balsuoti per rinkimus Rusijoje?

3. Ar Rusijos nacionalinis himnas dabar yra mūsų naujasis himnas?

4. Ar mes vis dar turime 50 valstijų? O gal esame viena Rusijos valstybė?

5. Ar dera taip anksti gerti degtinę?"

Internautai išjuokė Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą (12 nuotr.)
+6