Internautai ir mėsininkai puolė kurti „Eurovizijos“ nugalėtojos Conchitos Wurst vardo dešras

Internautų sukurtos Conchitos Wurst vardo dešros / „Facebook“/Bembers nuotr.
Internautų sukurtos Conchitos Wurst vardo dešros / „Facebook“/Bembers nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-14 11:59
AA

Po to, kai „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjo Conchita Wurst, kurios pavardė išvertus iš vokiečių kalbos reiškia dešrą, internautai suskubo kurti įvairiausių Conchitos dešrų variantų, o štai vienas mėsininkas iš Austrijos sukūrė naują dešrą ir pavadino ją prieštaringai vertinamos atlikėjos vardu, rašo „Austrian Times“.

Antradienį vokiečių žurnalas „Süddeutsche Zeitung“ savo „Facebook“ paskyroje paviešino dešros su Conchitos Wurst atvaizdu nuotrauką ir parašė: „Tai buvo tik laiko klausimas...“. Vis tik vėliau paaiškėjo, kad tai – tik puikus „Bambers“ montažas, kuris sukėlė tikrą audrą internetinėje erdvėje ir daugelis apsigavo manydami, kad tokios dešros tikrai jau galima nusipirkti parduotuvėse.

Tačiau Conchitos Wurst vardo dešros ilgai tikrai nereikėjo laukti: Bad Mitterndorf miestelyje gyvenantis mėsininkas Joe Aichingeris (38 m.) dešrą dainininkės vardu pavadino dėl to, kad ji – pats garsiausias žmogus, kilęs iš šio miestelio. Mėsininkas neteko žado, kai į jo parduotuvę netikėtai įžengė pati Conchita Wurst, kuri atvyko į miestelį aplankyti savo tėvų. „Eurovizijos“ nugalėtoja mėsininkui net kurį laiką pati padėjo pardavinėti dešras.

Paklausta, ar neįsižeidė, kad jos vardu pavadinta dešra, Conchita Wurst paaiškino ir savo vardo kilmę: „Kad ir kaip bebūtų, Wurst yra mano vardas, jis kilęs iš vokiečių posakio „viskas yra dešra“, kuris reiškia, kad „man nerūpi“. T.y. man nerūpi, ar aš esu vyras, ar moteris.“

Conchita Wurst / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Joe Aichingeris sakė, kad Conchitos Wurst vardo dešrą klientai jau spėjo pamėgti. „Dešra ypač pikantiška, kaip ir ji pati“, – sakė mėsininkas.

Conchitos Wurst vardo dešrą viena pirmųjų paragavo Danijos ambasadorė Austrijoje Liselotte Plesner, kuri Conchitai padėjo šiek tiek pramokti danų kalbos prieš vykstant į „Eurovizijos“ konkursą. Dešra taip pat labai patiko Bad Mitterndorf miestelio kunigui, kuris, pasirodo, žavisi Conchita Wurst. „Didžiuojuosi tuo, kad ji sugeba pastovėti už save“, – sakė kunigas.

Žmonės.lt primena, kad Conchita Wurst – tai austro Thomaso Neuwirtho slapyvardis. Kaip jis atrodė prieš virsdamas išgalvotu Conchitos Wurst personažu, galite pamatyti paspaudę čia.

2014-ųjų „Eurovizijoje“ triumfavo barzdotasis transvestitas iš Austrijos Conchita Wurst (36 nuotr.)
+30
„Eurovizijos“ nugalėtojo Conchitos Wurst spaudos konferencija (27 nuotr.)
+21
Conchita Wurst: anksčiau ir dabar (10 nuotr.)
+4