Internautai sužavėti: britų komiko Jameso Cordeno laidoje uždainavo Michelle Obama

Michelle Obama, Missy Elliott ir Jamesas Cordenas / Video kadras
Michelle Obama, Missy Elliott ir Jamesas Cordenas / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-21 12:49
AA

Britų komikas, pokalbių laidos „The Late Late Show“ vedėjas Jamesas Cordenas (37 m.) pavergė žiūrovus su savo laidos rubrika „Carpool Karaoke“, kurioje važinėja su garsenybėmis po gatves ir dainuoja kas papuola. Naujausia jo viešnia tapo ne kas kitas, o JAV pirmoji ponia Michelle Obama (52 m.).

Rubrikos „Carpool Karaoke“ metu Jamesas Cordenas ir jo pašnekovas važinėja automobiliu Los Andželo ar kito didmiesčio gatvėmis, kalbina savo keleivį ir kartu traukia jo paties (jeigu tai žmogus iš muzikos pasaulio) ar jo mėgstamiausias dainas.

Jameso Cordeno karaokėje ant ratų jau dalyvavo tokios žvaigždės kaip Adele, Justinas Bieberis, Jennifer Lopez, Gwen Stefani ir daugybė kitų, tačiau charizmatiškosios prezidentienės Michelle Obamos pasirodymas pranoko juos visus.

Per beveik 15 minučių trukusį pasivažinėjimą po Baltųjų rūmų teritoriją Jamesas Cordenas su Michelle Obamos padainavo Stevie Wonderio, Beyonce ir reperės Missy Elliott, kuri pati netikėtai pasirodė ant galinės automobilio sėdynės ir padainavo kartu su jais, dainas.

Tiesa, interneto komentatoriai netruko pastebėti, kad bent jau šio Michelle Obamos pasirodymo Melania Trump, kandidato į JAV prezidentus Donaldo Trumpo žmona, jau tikrai nepajėgs nukopijuoti – prieš keletą dienų iš Slovėnijos kilusi gražuolė Respublikonų partijos suvažiavime sakė kalbą, kuri buvo akivaizdžiai nukopijuota nuo įtaigios Michelle Obamos kalbos, sakytos per jos vyro Baracko Obamos rinkiminę kampaniją 2008-aisiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donaldo Trumpo darbuotoja atsiprašė už Michelle Obamos citatas Melanios kalboje

JAV respublikonų suvažiavime Trumpas pristatė savo žmoną Melanią / „Scanpix“/AP nuotr.