Internautų dėl kūno netobulumo sukritikuota Camila Cabello: „Liūdniausia, kad visa tai stebi jaunos mergaitės“

Camila Cabello / Vida Press nuotr.
Camila Cabello / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-08-06 14:22
AA

Viena garsiausių dabartinių muzikos pasaulių žvaigždžių Camila Cabello (22) sulaukė komentarų apie savo kūną. Ir jie tikrai nebuvo tokie, kokių tikėtųsi kiekviena mergina. Priešingai – internautams užkliuvo matomas celiulitas ir atsikišęs pilvas.

Liepos pabaigoje ji kartu su mylimuoju, taip pat dainininku Shawnu Mendesu, buvo užfiksuota leidžianti laiką paplūdimyje. Mergina buvo įamžinta vilkinti maudymosi kostiumėlį. Nuotraukoms atsiradus užsienio naujienų portaluose, internautai puolė komentuoti apie neva itin ryškiai matomą Camilos celiulitą.

Po keletos dienų dainininkė davė atsakė komentatoriams, pasidalindama jautriu įrašu savo socialinėse paskyrose.

„Niekuomet nesilankau socialiniuose tinkluose, ieškodama informacijos apie save. Tačiau šį kartą norėjau pasižiūrėti, galbūt kažkas pasidžiaugė mano dainos Havana dviejų metų sukaktimi. Ir tuomet sustingau, – rašė Camila Cabello. – Pamačiau tas nuotraukas, kuriose esu paplūdimyje ir pirmiausia, žinoma, pagalvojau: o dieve, celiulitas! o dieve, neįtraukiau pilvo! Be abejo, galiu sakyti, kad būna blogų nuotraukų, būna blogų fotografavimo kampų, tačiau mano kūnas nėra sudėtas vien tik iš raumenų. O ir liūdniausia visai ne tai“.

Anot dainininkės, problema yra ta, kad jaunos merginos nesupranta, kokiame netikrame burbule jos auga. 

„Jaunos merginos auga tobulumo siekiančioje visuomenėje, kuris, deja, neegzistuoja ir tai labai liūdina. Todėl visa tai rašau būtent toms mergaitėms, kurios yra panašaus amžiaus kaip mano jaunesnioji sesuo. Jos visur mato redaguotas nuotraukas, neva išpuoselėtus ir nulietus kūnus. Tačiau tai yra netiesa! Merginos įprato matyti tobulas nuotraukas ir galvoja, kad tai yra normalu,“ – mintimis dalijosi dainininkė.

Camila paragino jaunas merginas nebijoti savo kūno ir pagaliau jį pamilti.

„Ką mes matome dabar? Tikrovės neatitinkančius moters kūnus. Gyvename iškreiptoje realybėje. Merginos, celiulitas yra normalu. Kūno riebalai taip pat! Tai gražu ir natūralu,“ – tikino C. Cabello.