Interviu su Patricija ir Ali Gadžijevais – apie tėvystės džiaugsmus, iššūkius dirbant kartu ir šeimos tradicijas

Patricija Žuromskytė-Gadžijeva ir Ali Gadžijevas su Noeliu ir Ajumi / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Patricija Žuromskytė-Gadžijeva ir Ali Gadžijevas su Noeliu ir Ajumi / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-03-31 19:22
AA

Jai patinka grietinėlės švelnumas, jam niekada nebus per daug šokolado ir karamelės... „Ali šokoladinių“ bendraturtė Patricija ŽUROMSKYTĖ-GADŽIJEVA (31) ir konditeris, šių šokoladinių įkūrėjas Ali GADŽIJEVAS (37) prie kavos, matyt, pasirinks skirtingo skonio desertus. Tačiau svarbiausios nuostatos – dėl poros santykių, šeimos vertybių, sūnų Noelio (2) ir netrukus šeštąjį gimtadienį švęsiančio Ajaus auklėjimo – idealiai sutampa.

Judu visiems asocijuojatės su desertais. Kitiems kuriate šventes, o kaip jas minite patys?

Patricija: Kiekviena šventė mums – didelis darbymetis. O kai pagaliau sustojame, norime tiesiog pabūti visi keturi kartu. Mums patinka ilgi, lėti pusryčiai, vaikščiojimas gamtoje, gera tiesiog leisti laiką namuose – galime apsikabinę sėdėti ant sofos ir žiūrėti televizorių. 

Ali: Su šeima stengiamės susikurti mažą šventę kasdien. O per tokias šventes kaip Velykos labai norime pamatyti visus artimuosius. Puoselėjame šeimos vertybes, stengiamės kuo daugiau bendrauti, būti kartu su močiutėmis, pusbroliais, pusseserėmis, tetomis. Tokių progų nedaug, per darbus nespėjame dažnai pasimatyti, todėl stengiamės susitikti per šventes. Tik ir praėjusios, ir šios Velykos – kitokios...