Intriga atskleista: paaiškėjo, kas „X faktoriuje“ laikinai pakeis mama tapusią Jazzu

Pirmoji jubiliejinio „X faktoriaus“ laida / TV3 nuotr.
Pirmoji jubiliejinio „X faktoriaus“ laida / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-25 12:50
AA

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys ilgai lauktą pirmąją tiesioginę „X faktoriaus“ laidą. Jos metu pasirodys geriausi iš geriausiųjų – net 12 dalyvių, kurie savo pasirodymais ir asmenybėmis pakerėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus. Laukia ypatingas vakaras – šviesų ir muzikos šou bei nepamirštamos emocijos.

Tačiau jau šį sekmadienį net dviem dalyviams ši kelionė muzikiniame projekte pasibaigs. Mažiausiai žmonių palaikymo sulaukęs šou dalyvis projektą paliks iškart, o dar du, kuriems žiūrovai skirs mažiausiai savo simpatijų, privalės stoti prieš teisėjus. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, teisėjai nuspręs, kas projekte dar lieka, o kam su „X faktoriumi“ teks atsisveikinti.

Iškristi pirmojo finalo metu nenori niekas, todėl žiūrovai kviečiami įnirtingai balsuoti ir palaikyti savo favoritus.

Projekto žiūrovai išvys dainininko Sauliaus Prūsaičio, atlikėjo Marijono Mikutavičiaus, grupės BIX lyderio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo bei atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu auklėtinių pasirodymus. Tiesa, žinoma dainininkė visai neseniai pirmąkart tapo mama, todėl sekmadienio laidos metu ją pavaduos kita ryški asmenybė. Tai – legendinis atlikėjas Andrius Mamontovas!

Andrius Mamontovas / TV3 nuotr.

Prieš penkerius metus A. Mamontovas jau buvo sutikęs tapti kviestiniu „X faktoriaus“ teisėju. Savo komandą jis subūrė iš „Kėdžių etape“ iškritusių dalyvių. „Andriaus rinktinė“ – taip vadinosi A.Mamontovo komanda.

„Pamenu, kad mane stipriai įtraukė procesas. Jaučiausi atsakingas už savo mokinius ir stengiausi jiems perduoti kuo daugiau patirties. Vis dar seku, kaip jiems sekasi“, – teigia A.Mamontovas.

Žinomas dainininkas tikina, kad pirmojoje laidoje į viską žvelgs gaiviu, simpatijomis bei antipatijomis nesusaistytu žvilgsniu: „Justė visada turi labai gerą nuojautą atsirenkamiems atlikėjams. Tikiu, kad tai bus gera komanda.“

„X faktorius“ / TV3 nuotr.

Likus vos trims dienoms iki tiesioginio eterio, pati J. Arlauskaitė-Jazzu teigė ypač laukianti šios transliacijos. Juk iš šono pamatyti projektą, kuriame dirbai tiek metų, visuomet smalsu. Atlikėja stebės tiesioginį „X faktoriaus“ finalą iš namų, jaukiai įsitaisiusi ant sofos.

„Priėmiau sprendimą, dėl kurio jaučiuosi labai gerai. Laikau savo kūdikį ant rankų ir esu kaip niekada laiminga. Tiek metų dirbame su abiem Sauliais, Marijonu... Pasitikiu jais 100 procentų, puikiai sutariu ir už „X faktoriaus“ ribų“, – pagyrų projekto teisėjams negaili J.Arlauskaitė-Jazzu.

Tai, kad „X faktoriuje“ ją pakeis A.Mamontovas, atlikėja vadina puikiu sprendimu. J.Arlauskaitė-Jazzu įvardina dainininką kaip vieną gerbiamiausių visų laikų Lietuvos artistų ir kūrėjų. „Jei jau nepasitikėti A.Mamontovu, tai kuo tada pasitikėti? Andrius yra gyva legenda! Tikiuosi, kad visiems pirmasis eteris praeis be nesklandumų“, – kalba teisėja.

O visiems žiūrovams J.Arlauskaitė-Jazzu perduoda didžiausius linkėjimus. Teisėja tikina kol kas norinti būti namuose, tačiau tai tikrai nereiškia, kad ji į „X faktorių“ negrįš! „Labai visus myliu, linkiu gero finalo ir sėkmės visiems dalyviams. Atsipalaiduokite, susikoncentruokite ir padarykite viską, ką galite geriausiai“, – sako atlikėja.

Pirmoji tiesioginė „X faktoriaus“ laida – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.