„Inži“ įkūrėja I.Naujokė – trijų vaikų mama: „Supratau, ką reiškia posakis, kad sūnus būna prie mamos“

Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė
Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė
Šaltinis: Žmonės
2020-10-20 09:47
AA

„Tai pirmas mano išėjimas į renginį po ilgoko laiko tarpo! Nėštumas, karantinas, sūnelio gimimas, pirmieji mėnesiai... Jau pasiilgau veiklos“, – šypsodamasi sakė dizainerė, mados namų „Inži“ įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė, pirmąkart po trečiojo vaiko gimimo dalyvavusi renginyje Kaune.

Jauniausias Naujokų šeimos narys Ąžuolas gimė birželio 30 d.

„Mums labai patinka lietuviški vardai. Dvi dukros – Saulė ir Vėja, todėl vyrui norėjosi sūnų taip pat pavadinti tvirtu, lietuvišku vardu“, – pasakojo I.Rutkauskaitė-Naujokė.

Ingridos ir Donato jaunėlis – stiprus, tvirtas vyras.

„Tik jam gimus supratau, ką reiškia posakis, jog sūnus būna prie mamos. Dukrelės miegodavo atskirai, savo lovelėse, o Ąžuolas – mano pažastyje. Jis lyg rankinukas“, – meiliai apie savo mažylį pasakojo Ingrida.

Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė su vyru Donatu / Dariaus Kučio nuotr.

Ji sūnelį vadina tobulu vaiku, leidžiančiu ir pailsėti, ir išeiti. „Tiesa, šiandien man šeima teišskyrė valandą, bet ją labai vertinu, – patikino dizainerė, apsilankiusi Kaune esančio Mikropigmentacijos centro-klinikos gimtadienyje. – Karantinas ir Ąžuolas privertė mane sustoti ir labai įkvėpė. Šįmet gimė lininė kolekcija, pakeliui – ir daugiau idėjų.“

Trečiasis nėštumas, pasak kūrėjos, buvo sunkesnis nei ankstesni – pasitaikė ir gulimo periodo, ir pykinimo.

„Besilaukdama savęs nevaržiau, todėl priaugau 18 kilogramų. Dar liko penki nereikalingi, bet įsitrauksiu aktyviau į veiklą ir, tikiuosi, jų neliks“, – apie moteriškai mamiškus rūpesčius užsiminė pašnekovė.

Jai prižiūrėti Ąžuolą labai padeda mama ir vyresnėlė Saulė. Vėja taip pat labai džiaugiasi „leliuku“ ir mielai jį pasaugo, kol mama gamina valgyti.

„Šis gyvenimo etapas – labai laiku. Ir jis – kitoks. Neįtikėtinai įkvepiantis“, – patikino I.Rutkauskaitė-Naujokė.