Ir tarp žvaigždžių būna tikra draugystė: jų ryšį išbandė laikas ir asmeniniai sukrėtimai

Jennifer Lawrence ir Emma Stone, Naomi Watts ir Nicole Kidman, Meryl Streep ir Cher,  Eva Longoria ir Victoria Beckham / Getty nuotraukos
Jennifer Lawrence ir Emma Stone, Naomi Watts ir Nicole Kidman, Meryl Streep ir Cher, Eva Longoria ir Victoria Beckham / Getty nuotraukos
Šaltinis: Žmonės
2024-02-06 18:46
AA

Tikra draugystė, kaip ir meilė, reta ne tik pramogų pasaulyje. Tačiau šioms garsenybėms pavyko rasti patikėtines, kuriomis gali kliautis ir gerais, ir prastais laikais.

Nei grožis, nei laimėjimai, nei atstumas, nei šeimos džiaugsmai ar rūpesčiai nesugeba jų išskirti. Šios žvaigždės asmeniniu pavyzdžiu paneigia pramanus apie neva neegzistuojančią moterų draugystę ir amžinas varžybas.

Kaipgi nesama tikros draugystės, jei jos tiek metų kartu? Antra vertus, pramogų pasaulis gali būti nejauki vieta. Ir būtent tarp pavydo, nuoskaudų ir konkurencijos taip svarbu turėti širdžiai artimą žmogų. Draugę, kuria galima besąlygiškai pasikliauti, kuri neįsmeigs peilio į nugarą sunkią akimirką ir pasidžiaugs kartu su tavimi laimės valandą. Beje, sakoma, kad sėkmė – didesnis išbandymas tarpusavio ryšiui nei nelaimė. Pasidžiaugti dėl kito sunkiau, nei paguosti.