Juventa Mudėnienė – Ir toliau su savo Žmogumi...

Juventa Mudėnienė ir Paulius Mudėnas / Liudo Masio nuotrauka
Juventa Mudėnienė ir Paulius Mudėnas / Liudo Masio nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-07-28 13:44
AA

Kai viena po kitos pasipylė žinios apie garsių porų skyrybas, tie, kas švenčia sidabrinių vestuvių metines, atrodo tikra retenybė. Buvusi televizijos laidų vedėja, vaikų knygų autorė, šiuo metu edukologiją ir ergoterapiją studijuojanti Juventa MUDĖNIENĖ (52) su vyru istoriku, knygų dizaineriu Pauliumi MUDĖNU (50) nusprendė 25-ųjų santuokos metinių nepraleisti nemačiomis.

Dvidešimt penkeri metai kartu yra daug? „Mažai. Ir prabėgo jie labai greitai. Juos galima prilyginti kelionei, kuri veda ir per atviras pievas, ir per gūdžius miškus. Santuoka nėra nei pernelyg saldus, nei pernelyg sunkus gyvenimas – jis įvairus ir tikrai nenuobodus“, – svarsto Juventa ir sako neturinti sėkmingų santykių recepto.

O Paulius įsitikinęs – kad santuoka būtų sėkminga, vienas poroje turi labai stipriai mylėti. „Nėra gramais susverto ir užrašyto šeimyninės laimės recepto. Jame aiškus turbūt tik vienas komponentas – meilė. Savo Žmogui, šeimai, tradicijoms, draugams... – įsitikinusi Juventa. – Daug galvojau: tuomet, kai santykiai nebedžiugina, ar tikrai geriausias sprendimas yra juos nutraukti?

O gal kaip tik reikėtų labiau pasistengti? Netgi dėl to, kad vaikai matytų, jog gyvenant su tuo pačiu žmogumi gali būti ir įdomu, ir gera, ir pikta, ir graudu, ir paskui vėl gera... Taip, nepaprasta. Bet aš žinau, kad ir toliau noriu gyventi su savo Žmogumi.“