Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis mini santuokos 20-metį: tą dieną Arūnas Valinskas nevykusiai pokštavo

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo 12-ąją suėjo 20 metų, kai santuokoje gyvena viena ryškiausių Lietuvos estrados porų. Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis mini porcelianines vestuves.

Šį rytą Žilvinas Žvagulis prisiminė prieš 20 metų vykusias jo ir Irenos Starošaitės vestuves. Tą dieną jų piršlys Arūnas Valinskas paskambino ir pajuokavo, kad viešbutyje „Šarūnas“, kuriame vyko Žvagulių šventė, padėta bomba. Vėliau garsus visuomenės veikėjas gavęs 15 tūkst. litų baudą sumokėjo baltomis 1,2 ir 5 centų monetomis.

Žilvinas Žvagulis juokavo, kad tada draugui labai nepasisekė, na, o štai jiedu su žmona skaičiuoja jau 20 nenuobodžių santuokos metų.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

„Pats neįsivaizduoju, kiek kantrybės ar išminties žmogui reikia turėti, kad su tokiu bepročiu kaip aš būtų galima tiek metų išgyventi. Aš gi esu absoliutus beprotis! Bet Irena mato, kad viską, ką darau, aš darau nuoširdžiai ir su meile. Todėl ji mane, matyt, ir pakenčia. Žmona ir vyras pirmiausia turi būti geri draugai. Juk tam, kad du svetimi žmonės sugyventų po vienu stogu, jie turi būti draugai“, – apie savo žmoną yra sakęs Ž. Žvagulis.

Vestuvių metines šiuo metu pora sutinka Malagoje, na, o Irena ne kartą minėjo, kad Žilvinas moka stebinti: „Kai buvo mūsų santuokos dešimtmetis, jis taip viską užsuko, kad nesupratau, kas čia vyksta, kol į oro uostą neatvažiavome ir nenuskridome į Paryžių.

„Aš myliu savo šeimą, myliu savo žmoną. Taip, mes pykstamės, ginčijamės, bet esmė vis tiek ta pati – aš ją myliu. Apskritai myliu gyvenimą, dievinu savo veiklą ir dar iš jos gyvenu. Ko daugiau žmogui norėti?!"– gražiausių žodžių negailėjo vyras.

Žilvinui Irena – antroji žmona. Kadaise jis buvo vedęs savo dviejų vaikų Ryčio ir Ąžuolo mamą – Regvitą Macdonald, kuri šiuo metu taip pat yra sukūrusi antrą šeimą. Kartu su Irena jie augina sūnų Vakarį.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau