Irena Starošaitė ryžosi drastiškiems išvaizdos pokyčiams: „Tokių trumpų plaukų niekada neturėjau“

Irena Starošaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Irena Starošaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-14 10:00
AA

Atsikračiusi 9 kilogramų, Irena Starošaitė stebina ir toliau – daugiau nei 2 mėnėsius buvusi su afrikietiškomis kasytėms, atlikėja nusprendė kardinaliai pasikeisti – plaukus nusikirpo trumpai.

„Tokio trumpo kirpimo plaukų niekada nesu turėjusi, bet prisipažinsiu – jaučiuosi tikrai gerai ir šis naujas įvaizdis man patinka. Be to, šiandien pasisvėrusi pamačiau, kad numečiau 1 kilogramą, tai pagalvojau, kam tos dietos – užtenka nusikirpti plaukus“, – juokauja I. Starošaitė.

Besiruošianti savo didžiausiam koncertui, kuris vyks spalio 26d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, atlikėja atvirauja: „Juk koncerto pavadinimas ne veltui „Spalvotas gyvenimas“. Mėgstu į savo gyvenimą įnešti naujų spalvų ir nebijau eksperimentuoti, kai tie eksperimentai pasiteisina.“

Irena Starošaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš save myliu ir prižiūriu – daug judu, sportuoju, šoku, stengiuosi kuo sveikiau maitintis, išsimiegoti, vartoju patikimus maisto papildus. Ir nors esu tikrai patenkinta savimi, tačiau įtemptas darbo grafikas ir stresas turi savo pasekmes“, – yra sakiusi Irena Staroišaitė.

Žinomos moters nuomone, nevalia apsileisti ir savęs neprižiūrėti – tai turėtų rūpėti kiekvienai moteriai. Ir tai visos turėtų daryti ne dėl kažko kito, o pirmiausiai dėl savęs.

„Nereikia perspausti, neturi atrodyti kaip saldainis, tačiau estetika – ji tikrai reikalinga. Smagu žvelgti į save veidrodyje ir sau šypsotis, tai suteikia pasitikėjimo“, – sako I. Starošaitė.

Irenos Starošaitės išvaizdos pokyčiai (6 nuotr.)