Irenos Starošaitės aistra – linijiniai šokiai: čempionate užėmė pirmą vietą

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-30 11:25
AA

Neblėstančios energijos Irenai Starošaitei galėtų pavydėti daugelis – garsioji atlikėja šiuo metu dalyvauja „Žvaigždžių duetuose“, aktyviai koncertuoja ir ruošiasi gruodžio 14 d. vyksiančiam gyvo garso koncertui Klaipėdoje.

Atrodo, jog visur suspėti yra tiesiog neįmanoma, tačiau išlaikyti geros nuotaikos ir fizinio aktyvumo balansą I.Starošaitei padeda linijiniai šokiai. Tai – dar viena dainininkės aistra, kuria I.Starošaitė susidomėjo daugiau kaip prieš dvejus metus.

„Šokti mėgau visą gyvenimą, o prieš keletą metų dovanų gavau linijinių šokių abonementą. Pabandžiau ir iki šiol nebegaliu sustoti“,– juokėsi atlikėja. Paklausta, kuo ją sužavėjo būtent ši šokių rūšis, I.Starošaitė pasakojo, jog ją žavi linijinių šokių įvairiapusiškumas: „Tai ir malonus laiko praleidimas, ir geros nuotaikos užtaisas, ir azartas, jeigu pasiryžti dalyvauti varžybose“.

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.

I.Starošaitė mėgsta iššūkius, todėl nepraleidžia progos sudalyvauti varžybose – atlikėja yra įvairių tarptautinių ir Lietuvoje vykusių linijinių šokių varžybų dalyvė ir prizininkė, o praėjusį savaitgalį vykusiuose Lietuvos KLŠA Line Dance (linijinių) šokių čempionato Line Dance (linijinių) šokių reitingo apdovanojimuose užėmė I-ą vietą.

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Irena Starošaitė pasakojo, jog linijinius šokius gali šokti kiekvienas: „Užtenka turėti noro – papildomo pasiruošimo šiems šokiams nereikia. Būna, jog kartais koncertų ar vakarėlių metu visus susirinkusius taip pat išmokau keleto linijinių šokių judesių“. I.Starošaitė teigė, jog nei savaitės negali išgyventi be treniruočių, todėl kartu su kitomis moterimis ir profesionalia trenere kartu pradeda rytą linijinių šokių ritmu. „Nuvežus vaikus į mokyklą, susitinkame repeticijų salėje ir pasikrauname geros nuotaikos visai būsimai dienai“,– mintimis dalinosi I.Starošaitė.

Visas moteris, kurios jaučia meilę šokiams ar tiesiog nori smagiai praleisti laiką, atlikėja kviečia nieko nelaukti ir prisijungti prie smagios kompanijos. Daugiau informacijos galima rasti Irenos Starošaitės muzikiniame „Facebook“ profilyje. „Linijiniai šokiai užtikrina fizinį aktyvumą ir gerą savijautą, o kai gerai jautiesi – puikios nuotaikos ir energijos užtaisas garantuotas“,– apibendrino Irena Starošaitė.

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.