Irma ir Linas Adomaičiai atskleidė vaikelio lytį

Linas Adomaitis su žmona Irma / Asmeninio archyvo nuotr.
Linas Adomaitis su žmona Irma / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-19 19:59
AA

„Šiuo metu nieko toli į ateitį neplanuojame. Gyvename vienos savaitės įvykiais“, – LRT laidos „Gyvenimas“ žiūrovams šį vakarą kalbėjo Linas ir Irma Adomaičiai. Aštuonerius metus susituokusi pora netrukus susilauks pirmagimio, apie kurį ilgai svajojo.

„Na, žmonės dažnai planuoja – dabar norime vaikelio, o dabar nenorime. O Dievas ima ir iš jų planų pasijuokia“, – šypsosi laimingas Linas. Jam pritaria ir Irma: „Žmonės planuoja, o vaikelis ima ir pasirenka, pas ką ir kada ateiti. Mes labai tuo tikime ir džiaugiamės, kad mus jau pasirinko.“

Nepaisant džiugaus jaudulio, kasdienių darbų pora taip pat neapleidžia – Linas ruošiasi didžiulio koncertinio turo pasirodymams, naujoje, dvejus metus įrenginėtoje studijoje baigia kurti dainas būsimam albumui. Tačiau visa tai nublanksta prieš vaikelio laukimą. „Jis mums dabar pats svarbiausias”, – glostydamas suapvalėjusį žmonos pilvuką šypsosi dainininkas.


Linas Adomaitis su žmona Irma

Džiugią naujieną pora sužinojo vasarį, likus dviem dienoms iki ilgai planuotos kelionės į Čilę. Nors buvo kilę abejonių, ar saugu besilaukiančiai moteriai leistis į tolimą kelią, gydytojai tam neprieštaravo ir laimingi būsimi tėvai išskrido už tūkstančių kilometrų. Dėl to dabar labai džiaugiasi – Irmai pavyko išvengti gripo epidemijos, o dėl gero oro, puikaus maisto ir nuostabių emocijų nėštumas tapo dar džiugesnis. O grįžę sutuoktiniai buvo priversti pasinerti į buities rūpesčius.

„Reikia šiek tiek pasiremontuoti namus, išsirinkti vežimėlį, lovytę, kitų kūdikiui būtinų dalykų”, – pasakojo Linas, nesėpdamas, kad jau žino, kokios spalvos pirkiniai tiks kūdikiui.

Su Irma jie laukiasi mergaitės. Kaip pasakojo atlikėjas, taip rodo visi gydytojų tyrimai. Lino draugai, auginantys dukras, sužinoję, kad Adomaičių šeimoje greitai krykštaus mažylė, patikino – tai pats geriausias variantas.

Dukrai jiedu jau išrinko vardą, tačiau jo atskleisti neskuba. Pora nori įsitikinti, ar vardas jų kūdikiui tiks. Tą sužinos, tik pažvelgę dukrai į akis.