Irmos ir Lino Adomaičių sūnui Jokūbui sukako vieneri: „Vaikai taikliai baksteli į tėvų silpnumus“

Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-26 17:08
AA

Dainininkui Linui Adomaičiui ir jo žmonai Irmai Adomaitienei gegužės 26-oji yra ypatinga – lygiai prieš metus jie sulaukė antros atžalos. Be jokios abejonės, pirmojo sūnaus gimtadienio proga Liną ir Irmą lydi pakilios emocijos, o ir sentimentai aplanko. „Ar čia džiovyklės tuos rūbus sutraukia, ar vaikai iš tikrųjų taip greitai auga?“, – šmaikštauja sūnaus gimtadienį švenčianti I.Adomaitienė.

Jaunėlio Jokūbo pirmojo gimtadienio proga I.Adomaitienė sūnui socialiniuose tinkluose skyrė jautrų sveikinimą, o ir paviešino žavius šeimos kadrus. Šiais sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Mūsų Jokūbas jau atsisveikina su kūdikyste ir pasilaikydamas žengia į vaikystę. Vieneri – toks tikrai solidus etapas ir mažojo gyvenime, ir manajame. Mintyse mėginau „supildyti“ savo – dviejų vaikų mamos – stipriųjų ir silpnųjų pusių lentelę.

Man atrodo, kad vaikai su savo rodomuoju piršteliu labai taikliai baksteli, ypač į silpnumus. Kasdien suvokiu, kad mano kantrybės rezervuaras skylėtas kaip rėtis. Bet, garbės žodis, stengiuosi!

Ties stiprybėmis kukliai nuleidžiu galvą. Linas Adomaitis – mano stiprioji pusė, užgesinanti emocinius gaisrus, kai „išmuša saugiklius“. Ir dar pasakanti, kad esu nuostabi mama.

Vėl kukliai nuleidžiu galvą ir pamatau į mane ištiestas Jokūbėlio rankas ir išgirstu Saulės „Mama, aš tave myliu. Kai užaugsiu, aš būsiu mama.“

O gal žinot, ar čia džiovyklės tuos rūbus sutraukia, ar vaikai iš tikrųjų taip greitai auga?“, – instagrame pasidalijusi keletu gimtadienio kadrų rašė dviejų vaikų – trejų Saulės ir vienerių Jokūbo – mama. 

Sveikinimu sūnui ir keliomis fotografijomis socialiniame tinkle pasidalijo ir Linas Adomaitis. 

„Šiandien mūsų Jokūbui. Pats rimčiausias jubiliejus!“, – rašė laimingas tėtis.

Žmonės.lt primena, kad pirmagimės Saulės Linas ir Irma Adomaičiai sulaukė 2018-ųjų spalį. Šios dovanos, kaip kalbėjo tėvai, teko laukti aštuonerius metus. 2021-ųjų gegužę sulaukę antros atžalos Linas su Irma šypsojosi – antras vaikas, nors ir ne mažiau išsvajotas, buvo tikra staigmena. 

„Laimei, laukti sūnaus taip ilgai, kaip laukėme dukters, nereikėjo. Saulei buvo dveji, kai paaiškėjo, kad turės jaunesnįjį brolį: ji labai nudžiugo, o mudu su Linu – dar labiau. Minčių ir pokalbių apie didesnę šeimą, žinoma, pasitaikydavo ir anksčiau, bet planų dar nebuvo: šis kūdikis mums patiems buvo didelė staigmena. Vos tik užuominomis pradėjome kalbėti apie antrą vaikelį – staiga lyg iš dangaus nukrito žinia, kad laukiamės! Tai – pati tikriausia Dievo dovana, už kurią esame labai dėkingi. Naujieną pirmiausia pasakiau Saulei: pakuždėjau į ausį, kad ji greitai bus vyresnioji sesė. O tada pasakiau ir Linui“, – 2021-ųjų birželį pasakojo antro vaiko sulaukusi Irma.

Linas ir Irma Adomaičiai / Gedmanto Kropio nuotrauka

Akivaizdu, tėvystė užpildė L.Adomaičio gyvenimą dar didesniu džiaugsmu ir įkvėpė kūrybai. Dar 2018 metais dukrai Saulei pristatęs kūrinį „Vandenynai“, 2022-ųjų vasarį atlikėjas dainą sukūrė ir sūnui Jokūbui.

„Su Jokūbo atėjimu į šį pasaulį manyje daug kas keitėsi, ir atsidarė naujos kūrybinės durys, o pro jas pradėjo veržtis šviesa ir pozityvios mintys. Pamenu, pirmą kartą paėmęs sūnų į rankas pajutau begalinę ramybę ir dėkingumą. Pavadinau savo dainą „Šviesa spindės tamsoje“, – pasakojo Linas. 

L.Adomaičio daina „Šviesa spindės tamsoje“:

Lino ir Irmos Adomaičių sūnaus Jokūbo krikštynos (11 nuotr.)
+5