N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Ironvytas vaizdo klipą pristatė striptizo klube: žinomi svečiai ir šokiai tik suaugusiems

Ironvyto klipo „Mano norai“ pristatymas striptizo klube / Erlendo Bartulio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Ketvirtadienį, kovo 16 d., striptizo klube Kaune Ironvytas pristatė savo naująjį vaizdo klipą, įrašytą kartu su atlikėju Dallasu. Buvo parodytos dvi versijos vaizdo klipo: cenzūruota ir skirta suaugusiems, o atmosferą kaitino striptizo šokėjų pasirodymai. Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti daug žinomų veidų, tokių kaip Simonas Pham, Sergejus Maslobojevas, Dovydas Rimkus-Rimkenzo, Monika Šalčiūtė ir kiti.

Ironvytas pasakojo, jog klipo pristatymas praėjo puikiai, rašoma pranešime spaudai.

„Net geriau nei tikėjausi. Publika ovacijomis palydėjo abi klipo versijas. Žinoma, esu dėkingas „Atlantės“ striptizo klubo šokėjoms, kurios įkaitino atmosferą ir premjeros vakaras tapo dar karštesnis,“ – pristatymo įspūdžiais dalinosi Ironvytas.

Ironvyto klipo „Mano norai“ pristatymas striptizo klube / Erlendo Bartulio nuotr.

„Su kūrybine komanda esame labai patenkinti rezultatu, – tęsė Ironvytas. – Kokybine prasme užkėlėme kartelę sau labai aukštai, dabar reikia stengtis jos nenuleisti ir sekančius klipus padaryti dar geresnius. Esu be galo dėkingas visiems prie klipo prisidėjusiems žmonėms – režisieriui, aktoriams, apšvietėjams, draugams, kurie padėjo įgyvendinti nepaprastą sumanymą padaryti dviejų versijų klipą. Žinoma, atskira padėka keliauja muzikos autoriui Donatui Tamašauskui-Dzouns, su kuriuo sėkmingai bendradarbiaujame jau ne vienerius metus.“

Ironvyto pasiteirauta apie klipo filmavimo užkulisius. Įdomu, kaip gimė idėja sukurti klipą su erotikos prieskoniu?

„Visų pirma, ši daina yra tarsi mūsų hitu tapusio, daugiau nei 5 milijonus perklausų „YouTube“ platformoje surinkusio vaizdo klipo „Mergaitė arktika“ tęsinys. Ji kalba apie tai, kokie gali būti santykiai, kurie kartais gali tetrukti vieną dieną.

Tad dainos tema padiktavo, kad klipas bus kupinas seksualumo, o jį perteikti paskatino pažintis su striptizo klubo vadovu, su kuriuo dar ir kartu išgvildenome idėją paruošti du vaizdo klipus. Šiai idėjai pritarė ir scenarijaus bendraautorius Marius Dulka.

Nusprendėme, kad klipas su atviresnėmis scenomis bus tinkamas suaugusiųjų video publikuojančiame portale, o cenzūruota versija tradiciškai bus patalpinta „YouTube“ kanale,“ – pasakojo Ironvytas.

Filmuojant klipus, komanda neabejotinai susidūrė su nemažai iššūkių.

„Sunkiausia buvo, kad filmavimo procese dalyvavo labai daug žmonių ir viską reikėjo filmuoti daug kartų, kadangi, kaip minėjau, sukurtos dvi klipo versijos. Tai pareikalavo daug jėgų tiek besifilmuojančioms šokėjoms, tiek visiems kitiems komandos nariams. Tačiau mes šį iššūkį įveikėme ir tikiuosi, jog mano klausytojai teigiamai įvertins mūsų naująjį vaizdo klipą,“ – teigė Ironvytas.

Vaizdo klipo režisieriumi tapo Domas Vilčinskas, kuris režisavo ne vieną Emilio Vėlyvio serialą. Be to, klipo pabaiga sufleruoja apie klipo tęsinį – todėl gerbėjai kviečiami laukti naujienų.

Pristatymo fotogalerija:

Ironvyto klipo „Mano norai“ pristatymas striptizo klube (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau